Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars: Battlefront


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě se na tom líbí jedna věc...jiné Star Wars prostě nejsou a ani nebudou,proto to hraji.

1.)Lze se nějak dostat k řízení chodícího tanku imperia?Jel v tom někdo?

2.)Kde se nastavuje,že chcete hrát multi pouze za imperium?Neustále mě to přehazuje po každé dohrané bitvě sem tam od rebelů k imperiu,vždycky cik-cak.

pro valis-kjuler neradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm,tak to je zajímavé,že to nutí hráče měnit strany,je to divné imperium má mnohem lepší stíhačky i zbraně(hezčí).Díky za odpověd.

Mimochodem,škoda,že není možno vidět "velín AT-AT,protože vnitřky stíhaček jsou naprosto úchvatné.

Upraveno uživatelem flesh light
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sa na túto hru veľmi teším.. už ma čaká pod stromčekom.. očakávam presne ten spomínaný casual spôsob.. proste si chvíľu zahrať, žiadne zdĺhavé levelovanie postavy, naháňanie sa za xp.. odreagovanie na hodinku dve, kedykoľvek ma napadne. teším teším;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát ze začátku budeš dostávat na zadnici od zkušenějščích hráčů

tak s tým tak nejak počítam, nie som veľmi zdatný v FPS ovládaných gamepadom.. každopádne dúfam, že pri tom množstve hráčov sa mi podarí nepútať na seba až toľko pozornosti.. že sa medzi nimi tak nejak úspešne stratím a občas sa pritrafí aj nejaký ten kill;) uvidíme za pár dní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol.. tak som vyskúšal.. 3 hodiny som hral drop zone, prvé 2 zápasy som mal K/D ratio 0/15 a 0/20, ale po tých pár hodinách je to už lepšie.. keď sa zadarí, tak dám aj v pomere 1:1.. každopádne, skúsil som aj walker a supermacy, ale zase som s5 pri drop zone.. je to proste úžasné.. nechápem, ako niekto môže tvrdiť, že po cca 10tich hodinách nie je čo robiť, lebo je to furt to isté.. keď zvážim tie drobné, ktoré dostávam ako odmenu po každom zápase, tak to vidím na týždne grindovania, aby som si mohol kúpiť všetko, čo chcem.. či už karty, zbrane alebo oblečenie.. navyše, tie najlepšie veci sa odomykajú až na vysokých leveloch a ani si neviem predstaviť, koľko bude trvať, kým dosiahnem trebárs lvl25.. takže ja sa o nejaký stereotyp naozaj nebojím.. keby som to hral iba dovtedy, kým sa vylevelujem, tak je to až až.. vrele odporúčam!

mimochodom, už na PS3 mi to vadilo a teraz na PS4 je to také isté.. niektoré hry, ako aj SW Battlefront alebo predtým Max Payne 3 majú šprint nastavený na L3, čo mi príde strašne nevhodné, lebo mám stále dojem, že ten joystick zlomím.. riešite to nejako? vadí vám to? ide to prestaviť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kľudne by som to dal namiesto L2, čo je zoom.. keďže je efektívnejšie strieľať "od boku".. navyše, pri používaní L2 sa nezarátava accuracy bonus, takže ďalší dôvod, prečo to nepoužívať, resp. mať možnosť nahradiť to niečím iným.. ale tak nie je to životne dôležité.. neviem akú odolnosť majú tie joysticky, ale napr. na PS3 už po čase ľavý blbol, len tým, že bol používaný najčastejšie..

ešte otázka.. odomkli sa mi nejaké charged star karty, pri používaní ktorých sa mi míňajú "baterky" alebo čo to je.. tie sa dajú pozbierať v rámci misií, ale vraj aj kúpiť za hernú menu.. neviem kde a koľko stoja.. kde sa to dá nájsť? počas misie nájdem tak 3, ale kartu použijem kľudne aj 3,4krát viac ako to, čo pozbieram...

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se budeš bavit královsky, akorát ze začátku ... :thumbup:

Není to vůbec těžké,stačí se rozkoukat na jedné mapě a dáváš jim,že se nestačí otáčet.Je tady naštěstí opravdu dobrá kalibrace připojení ani jednou jsem neměl potíže a vše je plynulé na rozdíl od Chivalry: Medieval Warfare ,které je lepší a zábavnější jenže jim nefunguje kalkulace servrů,takže se skoro nedá hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes okolo obeda bol multiplayer označený oranžovou ikonou "bonus", ktorý bol pripočítaný po každom odohratom kole.. neviem odkedy ani dokedy táto "akcia" trvala.. vie niekto, či sa to dá niekde nájsť? je to on time only záležitosť alebo sa to deje pravidelne? levelovanie bolo počas tohto bonusu podstatne jednoduchšie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu