Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars: Battlefront


tokyno

Recommended Posts

Stejně mě zaráží,že není VYTVOŘENÁ mapa největší filmové události všech dob a to bitva o Death Star s úzkým koridorem a přesným výstřelem,který by mapu ukončoval.Tuhle věc už nikdy nikdo nepřekoná,dosud se to nikomu nikdy nepodařilo a už uběhlo skoro 40 let,půl století.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lol.. tak som vyskúšal.. 3 hodiny som hral drop zone, prvé 2 zápasy som mal K/D ratio 0/15 a 0/20, ale po tých pár hodinách je to už lepšie.. keď sa zadarí, tak dám aj v pomere 1:1.. každopádne, skúsil som aj walker a supermacy, ale zase som s5 pri drop zone.. je to proste úžasné.. nechápem, ako niekto môže tvrdiť, že po cca 10tich hodinách nie je čo robiť, lebo je to furt to isté.. keď zvážim tie drobné, ktoré dostávam ako odmenu po každom zápase, tak to vidím na týždne grindovania, aby som si mohol kúpiť všetko, čo chcem.. či už karty, zbrane alebo oblečenie.. navyše, tie najlepšie veci sa odomykajú až na vysokých leveloch a ani si neviem predstaviť, koľko bude trvať, kým dosiahnem trebárs lvl25.. takže ja sa o nejaký stereotyp naozaj nebojím.. keby som to hral iba dovtedy, kým sa vylevelujem, tak je to až až.. vrele odporúčam!

mimochodom, už na PS3 mi to vadilo a teraz na PS4 je to také isté.. niektoré hry, ako aj SW Battlefront alebo predtým Max Payne 3 majú šprint nastavený na L3, čo mi príde strašne nevhodné, lebo mám stále dojem, že ten joystick zlomím.. riešite to nejako? vadí vám to? ide to prestaviť?

Ahoj, nejsem si jist jestli to víš , ale pokud stiskneš L3 a postava se rozeběhne můžeš tlačítko povolit a postava běží dál dokud nevrátíš L na střed. Není nutné L3 stále mačkat při běhu. Platí určitě pro většinu stříleček BF4 , SW Battlef. apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo.. na to ma už stihol upozorniť syn, nech to nedržím furt stlačené:) ale tak.. v tom zápale boja je to úplne jedno, či to držim alebo nie, tak či tak na to tlačím z celej sily, nech ten ♥♥♥♥ panáčik beží rýchlejšie;) a hlavne si s tým nepomôžem, pretože úplne rovnako to funguje aj v Helldivers, ktorých som teraz začal hrať a tam je ten beh nutné používať takmer neustále.. takže, keď ten joystick zlomím, čo už.. kúpi sa nový ovládač;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadnej datadisk zatim oznamenej nebyl.

OK,díky Marr.

Jak se leze do té bonusové mise Jakku?Když to dám je tam jenom položka kolečko pro návrat ačkoliv jsem kod ještě nepoužil?Dělám to správně?Nebo kam se ten kod zadává?

///EDIT: Také vám to píše u Battle of Jakku,že je to NEDOSTUPNÉ v tuto chvíli?Chodilo to někomu?:evil:

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiež bez problémov.. prvá vec, ktorú som po spustení hry urobil.. stiahnuť datadisk z PS store.. ;)

Spíše bych řekl,že to dělá spoustě lidí,že to zlobí,ale je jim to jedno.

Nicméně jsi tedy kliknul akorát nahoře na to u Battle of Jakku a samo se to začalo stahovat?Dalo tě to na ty stránky a tam tedy v pohodě se to stáhlo...to je zajímavé,že mě to píše :

"Go to store

a tam to píše :

This content cannot be selected at this time.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL vidíš Marr, asi budeš mať pravdu.. flesh light prednedávnom riešil dobíjanie peňaženky cez americký amazon, takže ak má US účet a hrá z disku, ktorý je EU región, bude to tým.. totiž, ak by mal kúpenú hru na US store a hral z US účtu, určite by ho hra automaticky posielala na US store..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

v skratke: v priebehu roka vyjdú 4 platené DLC, ktorú budú súčasťou Season Passu.. nové módy, nové mapy. popri tom vyjde pár free DLC, skôr patchov, ktoré pridajú nové módy a skiny.

tu to máš všetko pekne pokope a oficiálne: http://starwars.ea.com/starwars/battlefront/news/star-wars-battlefront-the-road-ahead

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně mě zaráží,že není VYTVOŘENÁ mapa největší filmové události všech dob a to bitva o Death Star s úzkým koridorem a přesným výstřelem,který by mapu ukončoval.Tuhle věc už nikdy nikdo nepřekoná,dosud se to nikomu nikdy nepodařilo a už uběhlo skoro 40 let,půl století.

no, tahle pasáž z Hvězdy smrti je hezky zpracovaná v krásné singleplayerové hře ještě na gamecube: Rogue Squadron 2 (i dnes vypadá hra velmi dobře) . Pak vyšel ještě Rogue Squadron 3, což jsou vydařené hry z prostředí původní trilogie SW.

tady video (v poslední třetině je vidět průlet úzkým koridorem s finálním výstřelem)

Upraveno uživatelem Akira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, kdy má vyjít nový update pro Battlefront?

A taky by mě velmi zajímalo, jestli přibudou nové módy a mapy do "MISSIONS" (ne do online multiplayeru). Rád totiž hraju ve verzi splitscreen ve dvou, ale těch map je tam málo. Nejlepší mi přijdou pro splitscreen ty mapy v modu "SURVIVAL".

Ale jsou jen čtyři. Nemáte někdo info?

Důležité: NEVÍ NĚKDO, ZDA BUDOU V PLACENÝCH DLC I MAPY PRO "MISSIONS" ? TEDY PRO SINGL A SPLITSCREEN MODY? Díky, tuhle informaci jsem nikde nenašel.

Jo a ještě k online multiplayeru. Proč hezčí postavičku člověk dostává až s rankem 40? tvl, to nedám, bych musel hrát půl roku v kuse v mém podání.. Nějaká rada, jak "lehce" vydělávat score body do ranku? Díky.

Upraveno uživatelem Akira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu