Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars: Battlefront


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

chceš si koupit Ultimate Edition a brečíš tady, že to stojí moc? aha. A ještě na storu, kde ani není možnost to prodat dál, když se ti to nebude líbit, tomu říkám mozkohra. no nic, už se do toho nebudu plést. jen dodám, pokud jsi kopyto, co neumí pořádně střílet analogama, nekupuj si to, bude ti to k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj my co jsme to koupili za 1kč tenhle problém neřešíme :D ne abych nebyl jen OT - ten seasson pass bude asi opravdu potřebnej jak znám DICE :D

Ale pokud v té hře bude dostatek zbraní a vybavení tak to za to určitě stojí. Btw. doufám že to nebude jako titanfall, kde by super nápad ale minimum vybaveni a zbraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Brečím" nad tím, že když chceš hrát plnohodnotně hru alespoň 1 rok musíš zaplatit 3500,-kč, přijde mi to celkem hodně peněz pouze na multiplayer.

Nad úrovní tvého vyjadřování se asi nemá cenu pozastavovat - viz. můj podpis, který se speciálně na některé uživatele tohoto fóra hodí dokonale.

Děkuji ti za tvoje cenné rady a přeji ti pěkný den.

chceš si koupit Ultimate Edition a brečíš tady, že to stojí moc? aha. A ještě na storu, kde ani není možnost to prodat dál, když se ti to nebude líbit, tomu říkám mozkohra. no nic, už se do toho nebudu plést. jen dodám, pokud jsi kopyto, co neumí pořádně střílet analogama, nekupuj si to, bude ti to k ničemu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to byla dobrá rada, která těm méně zdatným analogistům ušetří třeba 4700 kč za jednu hru, ještě dodatek: U MP SE NEDÁ NASTAVIT OBTÍŽNOST :). Jinak... Battlefield 3 jsem hrál s menšíma přestávkama 3 roky, "jen" multiplayer. Singla jsem ani jednou nezapl. Proto to DICE takhle udělalo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj my co jsme to koupili za 1kč tenhle problém neřešíme :D ne abych nebyl jen OT - ten seasson pass bude asi opravdu potřebnej jak znám DICE :D

Ale pokud v té hře bude dostatek zbraní a vybavení tak to za to určitě stojí. Btw. doufám že to nebude jako titanfall, kde by super nápad ale minimum vybaveni a zbraní.

Tak to te zklamu,toho vybaveni v zakladni hre je opravdu malo oproti battlefieldu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nevím kam jste teda střileli nebo co jste hráli za hru, ale já se trefoval celkem slušně a skoro vždy sem se umístil v TOP 5 někdy jsem byl i druhý apod.

Jinak mám hru za korunu tak se nečertím a stojí to za to. Myslím že do vydání The Division a PvZ GW 2 to zabaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem slot za 5kilek, hraju už od včera a spokojenost :) uvidím jak se co bude otvírat se zvýšením levelů, ale víc investovat asi nebudu a to jsem celkem fanda do SW, ale kdo ví...škaredý to rozhodně není, ale strategie prodeje není moc na hráče ale na výdělek, co taky čekat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nevím kam jste teda střileli nebo co jste hráli za hru, ale já se trefoval celkem slušně a skoro vždy sem se umístil v TOP 5 někdy jsem byl i druhý apod.

Jinak mám hru za korunu tak se nečertím a stojí to za to. Myslím že do vydání The Division a PvZ GW 2 to zabaví.

Tobě to už dneska prodali v JRC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl včera v JRC, a hned jsem to zapl... kromě supr instalace je i samotná hra boží :D :D akorát si zvyknout na nový mapy :D

Tobě to už dneska prodali v JRC?

Předobjednával jsem v JRC a včera už přišla zpráva takže jsem hned sedl do auta a jel :D

Upraveno uživatelem BioToXx_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jihlava jede od včera :D každopádně obsahu tam opravdu moc není, a s cenou dalšího DLC (50 dolarů) se na ně asi hodně lidí vypeče. Hra to asi opravdu nebude na dlouho, o nějákým skillu ve hře se ani tak mluvit nedá, protože v podstatě jde o to někam vlítnout jak magor a všechny postřílet. :D

Osobně mě nejvíc baví lítat za Impérium, to je masakr, včera jsem stihl zkusit jen 3 mody, dneska to napravím :D

Každopádně už by mohli vydat hru taky pro hráče a nejen pro peníze. :blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu