Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Store hra


Sabii

Otázka

Ahoj :) mám tři dotazy:

1) Když zakoupím hru na PS Store (budu ji mít tedy jen digitálně), můžu ji po zahrání prodat?

2) Mám PS+ účet, můžou to mít prý až 4 lidi - to znamená, že si přizvu k účtu kamaráda a ten může hrát hry, hrát online stejně jako já za cenu 1 PS+? Nebo jak to funguje?

3) Sdílení her - pokud mám hru (např. Fifa), dám ji sdílet kamarádům, tak si ji může ten přítel zahrát kdykoli se mnou/sám, aniž by hru vlastnil?

Dočetla jsem se něco o tomhle na netu, příjde mi to takové zvláštní, tak se raději ještě ujišťuji, jak to je :D

Děkuji moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) muzes prodat jen cely ucet, kde je hra koupena, ciste jen hra prodat nejde. Takze jestli chces takhle obchodovat s hrama tak si vzdycky zaloz novy ucet a tam tu hru kup.

2) tady si neco procti http://console-forum.net/tema/163665-kupovani-slotu-her .Jeden ucet muzou mit 2 lidi. Jeden ho bude mit nastaveny jako primarni a druhy jako sek undarni. Jde o to, ze ucet muze byt nastaven jako primarni jen na jedne konzoli. To ze je primarni znamena, ze vse co je na tom uctu zakoupeno(PS+,hry) muzou hrat vsichni uzivatele na konzoli. Druha varianta je ucet jako sek undarni, to znamena ze hra se muze hrat jen na tomto uctu.

3) Myslis funkci share play nebo to pujcovani her pres ucty ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji moc za odpověď :)

K tomu třetímu dotazu - nejsem si jistá, jak se tomu říká a zda to vůbec jde :D modelová situace: mám Fifu 15 normálně na BD a chci si ji zahrát s kamarádem online, ale on tu hru nemá - může si ji se mnou zahrát? Popř. pokud mu to "dovolím", může ji hrát i sám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu