Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s filmy.Prosim poradte ! ! !


honza1468621492

Otázka

Zdravim,Mam nove PSPcko,vsechno v cajku.Zkousel sem si tam dat filmy a hudbu.vytvoril jsem si dve slozky,MUSIC a VIDEO,do MUSIC sem logicky dal pisnicky,ty slapou.Do slozky VIDEO jsem dal dva filmy,ale nejdou mi prehrat,nevite cim to je,ja vubec netusim,nemusi to mit nejakou koncovku?nebo kodeky?a kdyz jo tak jak je tam dostanu?u tech filmu mam otazniky a kdyz dam prehrat tak mi to napise:This video cannot be played. The data type is not supported.DIky moc za opdoved!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim,Mam nove PSPcko,vsechno v cajku.Zkousel sem si tam dat filmy a hudbu.vytvoril jsem si dve slozky,MUSIC a VIDEO,do MUSIC sem logicky dal pisnicky,ty slapou.Do slozky VIDEO jsem dal dva filmy,ale nejdou mi prehrat,nevite cim to je,ja vubec netusim,nemusi to mit nejakou koncovku?nebo kodeky?a kdyz jo tak jak je tam dostanu?u tech filmu mam otazniky a kdyz dam prehrat tak mi to napise:This video cannot be played. The data type is not supported.DIky moc za opdoved!!

chmm hazis tam videa se spatnym formatem...videa se museji KONVERTOVAT ;) je to vse v topicu pro zacatecniky ;)....tzn. nemuzes si do PSP hodit jakekoliv video... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu