Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 real name


Kinimod84

Otázka

čus chtěl jsem se zeptat na netu jsem našel návod jak zrušit realné jméno na ps4 ale když jsem to hledal tak to tu volbu v privace settings vůbec nemám pochopil jsem to správně že pokud nemám ps4 spárovany přes playstation app a facebook tak se mě to netýka díky za vyjasnění :) jinak návod odkud jsem čerpal http://www.ps4mouse.com/how-to-hide-real-name-on-ps4-online-and-local/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To real name se ti tam načte vždy. Když nemáš PS4 spárováný s FB, tak se ti tam zkopíruje jméno, které máš zadané na PSN účtu. To jméno můžeš pak přepsat, ale nelze ho vypnout nebo nechat prázdný. V privacy settings si můžeš nastavit, kdo to jméno uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jasně chápu ale když najedu podle toho návodu do privace settings tak tam nemám tu položku real name and profile picture proto je mi to divné že si to nemůžu odfajvknout jako na návodu tak s toho jsem usoudil jako že když to nemám spárovane ani s facebookem ani play app tak že to pro mě není podstatné jen je mi divné že to tam prostě nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu