Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Program vymeny baterie - pomoc


kingcz

Otázka

Tak zjistil jsem, ze muj iphone 5 narok na bezplatnou vymenu baterie z tohoto programu, tez jsem nasel obchody podporujici tento program, konkretne iStyle. Sel jsem tam, ptal se pro jistotu, ze maji ten program, maji. A problem zacal v tom, ze prodavac po mne chtel nejaky papir s prokazanim datumu koupi iPhonu, coz nemam protoze bylo to darek. Trval na to vedet, ze iphone neni starsi nez 3 roky, jinak mi baterie nevymeni. Rekl jsem, ze zadaval jsem seriove cislo na webu onoho Programu a mam narok na vymenu. Pry ikdyz zadavam cislo 5let stareho iPhonu, stejne to pise, ze mam na to narok, a zapomnel jsem, ze iphone 5 se zacal prodavat celosvetove nekdy v zari 2012, tak ze tu pozadavku "maximalne 3 roky" bych logicky splnil. Tak prosim lidi z fora o radu, co bych mel udelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu