Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DLC a účty


MrTur

Otázka

Zdar ve spolek,

mám dilema chci rozšířit hru o dlc, ale nejsem si jistej zda bude fungovat pro všechny účty v konzoli. Mám dvě konzole, tři účty a dvě hry. Na podpoře PS mi řekli ne protože DLC je vázáno na účet. V JRC zase, že DLC je vazano na hru. A ulozeno v konzoli tudíž ano bude. Tak nevím zda to risknoutva koupit, navíc jsou dlc ve slevě. Kdo zná odpověď tak prosím o help. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo takhle to chápu taky i v jrc mi to v podstatě takhle řekli. Jenže ps podpora tvrdí že na dlc se vztahuje jina pravidla.... ale zase na druhou stranu kdyz koupíš hru na store tak funguje v jonzoli pro všechny účty nehledě na ps plus (vyjma her stažených pomocí pluska). To mám vyzkoušené. A hru destiny o kterou tu jde, lze hrát částečně i bez pluska. Na ofiko forech bungie jsem se úplný odpovědi nedočetl, tak mi nezbyde to risknout a pusti 400 korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Některý DLC typu mikrotransakcí budou asi fungovat pouze pro účet, kde jsou koupený. A možná taky bude záležet na konkrétní hře, jestli to nemá nějak jinak ošetřený. Hlavně musíš mít všechno stejný region (účet, hra, DLC), s tím bývají často problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem nakonec psal email primo na oficiální PS Support a resume mi napsali přesně jak jsi psal ty a stejný princip jak u her tahanych přes store.Česká telefonická podpora ps bohužel zklamala. Tudíž dlc kupuji. Jak sem dopadl ještě napíšu ať ostatní vědí, kdyby byli ve stejný situaci co dělat. Protože co není vyzkoušené osobně jako by nebylo. [emoji1]

Edit: Vse v cajku funguje.....

Upraveno uživatelem turfery
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu