Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Umístění Xbox One


hondza

Otázka

Zdravím, mám v plánu pořídit si Xbox one a chtěl jsem se zeptat, zda se mi nebude přehřívat, když ho dám do stolku vedle tv? Ze stran i z vrchu v tom stolku bude mít cca 8 - 10 cm místa, ze předu není žádné sklo nebo něco podobného, ale zadek je celý krytý. Ptám se především z toho důvodu, že jsem si na stejné místo dal ps4 a asi po hodině hraní jsem ho musel přehodit na jiné místo, protože se mi tam neskutečně přehříval, problém u ps4 je ten, že má větrání vzadu, což jak jsem tak koukal různě po netu by u xboxe neměl být problém, ale chci se radši zeptat na nějaké vaše osobní zkušenosti. Na stejném místě jsem předtím měl ps3 i xbox360 a tam žádný problém s přehříváním nebyl. Předem díky za reakce. hondza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Vzhledem k tomu ze xbox po stranach saje vzduch a je vyfukovan horni perforovanou stranou pod uhlem, tak pokud neodvedes pryc mimo stolek vyfukovanej teplej vzduch, dojde k jeho opetovnemu nasati a zacne se pomalu zvysovat teplota. Takze ani nozicky a ani vykruzovak nebude mit v tomto pripade zasadni vliv na snizeni teploty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám Xbox One umístěný ve stolku pod televizí, zepředu nic nebrání a nad sebou má (přesně 7,8mm) místa, nikdy to ničemu nevadilo, jelikož sání je z boku tak se xbox nijak nepřehřívá a je úplně stejně zahřátý jako když je umístěný venku..

+ z boku je asi 30 cm místa, to už je něco jiného. musel by jsi vyzkoušet, jestli by se nějak více přehříval, ale 10cm z boku je asi málo, pokud jsem dobře pochopil, že by z každé strany měl 8-10 cm tak by jsi ho mohl posunout úplně na pravo, kde není žádný konektor ani sání, tak by vzniklo 20 cm na levo a to už by bylo v pořádku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mockrát děkuji za vaše reakce. Nicméně jste mě úplně tolik nepotěšili hoši. Přemýšlím nad tím ze všech stran a ještě bych ten můj hifi stolek mohl upravit tak, že bych nad xboxem měl tak cca 15 cm volného prostoru, ze stran těch 10 cm zůstane a uvidím po nějaké době hraní zda se přehřívat bude či nikoliv (jak jsem psal výše, u ps3 a 360ky problém s přehříváním nebyl). Jinak opravdu netuším kam ho jinam dát, protože už mi téměř žádná jiná možnost nezbývá. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim.ja normalni kdyz hraju tak i kdyz vadle a ani nad xboxem vudec nic neni tak se zahriva??stalo se mi pri hrani digitalni verze unity ze se hra sekla a asi po 4-6 se♥♥♥♥♥ch se hra vypla a vrhlo me to na menu xboxe.jinak ostatni hry v poho at se deje co se dejekdyz dam teplomer na otvor k vyhaneni vzduch tak mam 50 °c druha cast je nepatrne vlazna.konzole je uplne nova stara necely mesic. sem prvni majitel .dekuju za rady a reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu