Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

1Tb PS4


Robbie

Otázka

Dobrý den, přemýšlím o koupi PS4, ale dozvěděl jsem se že bude vydána i 1TB verze PS4 a proto se chci zeptat. Jaké budou rozdíly mezi klasickou PS4 a 1TB verzí? Půjde u 1TB verze pouze o zvýšenou kapacitu, nebo budou i nějaké jiné změny ať už výkonostní aj.?

Děkuji za odpovědi Robert G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj mám ps4 500giga uvažuju o prodeji, rád bych pořídil novou s 1t diskem, ale mám tak aktivní ps plusko a stáhnuté hry, je možné na staré konzoli vše smazat násleně prodat a vše pak stáhnout na nové konzoli? díky všem za odpovědi.:cheesygrin: Prodal konzoli mohl by si nový majitel změnit email s heslem k přihlášení ještě jednou dík všem:cheesygrin:

Upraveno uživatelem Finchmeister
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj mám ps4 500giga uvažuju o prodeji, rád bych pořídil novou s 1t diskem, ale mám tak aktivní ps plusko a stáhnuté hry, je možné na staré konzoli vše smazat násleně prodat a vše pak stáhnout na nové konzoli? díky všem za odpovědi.:cheesygrin: Prodal konzoli mohl by si nový majitel změnit email s heslem k přihlášení ještě jednou dík všem:cheesygrin:

Urcite! Ps+ a hry mas na svem ucte ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 15. 7. 2015 at 13:54, woodstock69 napsal:

Kup si samostatnej 1TB disk, vyměněný to máš za deset minut, ušetříš pár tisíc a z toho 500GB disku si můžeš udělát za pár kaček externí disk.

Ahoj, prosím tě, jak to udělám? budu moct s něho potom vytáhnou data? vyměnil jsem totiž disk a neudělal jsem zálohu.... nový disk mám Seagate Expansion Portable 2000GB Externi  podle Blackfrogga, takže mi tu zůstaly střeva z toho externího discu....Pujde to použít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No data z disku ti pravděpodobně přečte jen ta PS4, za který jsi ho vytáhl, takže pokud chceš něco zálohovat, tak ho strč zpátky a zálohuj si, co potřebuješ. Jestli půjde použít krabička z rozebraného externího disku netuším, záleží, co jsi s tím dělal při tom rozebírání. Pokud jsi to nějak rozjebal, tak si kup jen novej box: https://www.alza.cz/levne-pevne-disky/externi-boxy/2-5/18843369.htm#f&cst=0&pg=1&sc=500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu