Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Location Free Player


J-REK

Otázka

možná zž tady takový topic je,ale nenašel jsem jej.Jak to přesně funguje???jak to spustím tak mi tam napíše at podržím setup mode a že pak začne blikat wifi LED dioda...připojení k wifi mám takže no problem...ale jak to spustit ten Location free player???předem díky za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

presne tak.. je to taka skatulka, ktoru pripojite na inernet a nakopnete na nu TV , DVD , VIDEO a vsetko mozne.. potom mozte cez wifi vsetko toto pozeratz spustat, prepinat a pripojit sa prostrednictvom toho na internet(sluzi ako AP) a ktomu vsetkemu to vsetko mozte este streamovat na net, tagze ket ste nede v prdeli a mate tam pripojenie na net tag si ovladate a pozerate vase DVD odtial kde ste... :) dufam ze som to nedoplietol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
presne tak.. je to taka skatulka, ktoru pripojite na inernet a nakopnete na nu TV , DVD , VIDEO a vsetko mozne.. potom mozte cez wifi vsetko toto pozeratz spustat, prepinat a pripojit sa prostrednictvom toho na internet(sluzi ako AP) a ktomu vsetkemu to vsetko mozte este streamovat na net, tagze ket ste nede v prdeli a mate tam pripojenie na net tag si ovladate a pozerate vase DVD odtial kde ste... :) dufam ze som to nedoplietol.
jj tak nejak to bylo psano v jednom anglickym textu, ale jak rikam ta krabicka stoji 8000,-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co jsem koukal na nejake zahranicńi stranky tak novy location free stoji 250$ pak jsem se koukal na ebay a tam to prodavaj za nejakych 70-100$ jeste to nejsou koncny ceny, ale podle me 2400Kc,- + postovny okolo 500Kc nevim podle toho odkud se to posle to uz neni tak neunosna castka..staci mit jen embasovanou platebni kartu (karta ktera plati i v zahranici) a hura nakupovat...par lidi z ebay tady na foru kupuje normalne pres ebay..necha se tam sehnat 4GB karta treba za 2000,- je to podbny jako aukro.cz jestli znate..ptoste internetove bazary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu