Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

TV Tuner


kozel97

Otázka

Zdravím.

Nemá někdo zkušenosti s TV Tunerem pro XOne? MS ho prodává na českém e-shopu, tak by mě zajímalo, jestli bude fungovat v ČR. Mám kabelovku od UPC. Kdyby měl někdo zkušenosti, tak budu rád, když se podělíte. Na netu jsem nic nenašel.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

http://www.microsoftstore.com/store/mseea/cs_CZ/pdp/productID.318031800?srccode=cii_313311447&cpncode=45-63820356-2&WT.mc_id=PLA_CZ_GooglePLA

Psal jsem na českou xbox podporu a ti vůbec nevěděli, tak jsem psal na anglickou. Zatím podpora není, ale myslím, že časem bude. U polského UPC to funguje, tak třeba za chvíli i u nás. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den,

rád bych se informoval v jakém stavu je aktuálně služba "Živého vysílání" v ČR, už funguje OneGuide? Jak moc dalece si rozumí Xbox One s klasickým Set-Top boxem? 

V současné době příchodu DVB-T2 přemýšlím o nákupu Set-Top boxu, protože současná TV není vybavena novým standardem a protože vlastním Xbox One, tak bych jej rád využil jako primární zařízení k "živé tv". 

Předem děkuji za reakce, 

Daniel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu