Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 na Monitore: 4K / 2560x1080 / 2560 x 1440 / FullHD


KingPat

Otázka

Caute vsetci. Temy na 4K TV tu uz boli ale chcel by som to rozsirit na viac moznosti.

Chcem si doma zriadit novy monitor ked pracujem z domu a ma napadlo ze by som ho tiez vyuzival na PS4 (ak zena bude pozerat TV).

Mate niekto skusenosti s hranim na monitore? A ake je max rozlisenie monitoru na ktorom hrate? Aka je odozva monitoru potrebna? U 4K je to moc rozmazane? 4K tiez je iba vacsinou 30hz..

Viem ze PS4 max video output je FullHD ale zaujima ma ako to vyzera - cierne pasy atd.

Cenovo by som chcel monitor do 10k (preferujem 7~8k...u 4K by to bol limit 13k) a velkost 28".

Zaujimaju ma skusenosti nie teoria :) ..kto na nejakom takom hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ahoj, mám doma monitor 29" 2560*1080 (http://lcd-monitory.heureka.cz/dell-u2913wm/). Není to teda 4k. Nicméně jsem to zkoušel s PS4.

Hrál jsem např. NHL 15 které je myslím 720p a celá hra se mi roztáhla naprosto hloupě přes celý monitor, tzn. postavy neodpovídali logicky měřítku 4:3.

Nezkoušel jsem žádnou FULL HD hru. Nicméně se ti to stejně buď roztáhne a je to hnus, nebo máš na boku černé pruhy a vidíš výřez 4:3, takže taky žádná pecka.

Tzn. pro mě jednoznačně je lepší monitor s klasickým poměrem stran co se PS4 týká. Vývojáři takový poměr stran (21:9) vůbec neřeší.

Monitor pak používám primárně k PC včetně hraní her (BF4 atd.) a to je naprostá bomba.

edit: ze stemu jsem si koupil Metal gear: Ground Zero a ten také nepodporuje monitor s takovým rozlišením, ale hra je FULL HD. Tzn. zde jsem měl pak na boku dva černé pruhy.

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu