Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

porucha psp?


desainerr

Otázka

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
caw lidi denska se mi to stalo po 1. ale to je fuk kdyz hraju na psp delsi dobu t ak dysplay stmave a naslede uplne vypne pak pomuze jedine restrart psp a po 5 minutach zase

co znamena delsi dobu?

me se stavalo na mem mobilu ze nekolikrat behem dne vypad kazdy druhy sloupec pixelů a postupne se cely displej vypnul... a mohl za to pry spatne pripajeny procesor... (ale nevim estli to je pravda....)

kazdopadne si pis seznam kdy se to stalo jak casto a pri jake hre/cinosti na psp pak z toho udelej seznam a dej to jako popis zavady k reklamaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak presne tenhle problem jsem mel, kdyz jsem na svym PSP taktoval procak .. normalne byl na 200 MH , na 273 fungovalo OK, a jak sem to taktnul na 288 tak se stalo co pise Noxx -- kazdy druhy sloupec pixelu ztmavnul a pak cely displej pomalu zbelal, nacez se vyplo cele PDA ....

takze moje rada: jestli hodne taktujes PSP, zkus to zmirnit, a zkus to dat na default .. a pokud to netaktujes, zkus to podtaktovat ... a kdyz te to bude stvat, tak tam hod ofic firmware a bez to reklamovat...

a jak tam pises, ze je to po 5 minutach .. myslim ze ten procak si pridava kdyz nestiha, takze bych tam zkusil dat nejakou frekvenci natvrdo ... ptz to vypada, ze to PSP moc honis, ono nestiha, si taktne procak a v tu chvili to udela tenhle bordel ... zkus podtaktovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu