Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps 4 1tb ultimate player edition - hluČnÁ jak tryskovÉ letadlo !!


Algeroth

Recommended Posts

Zdar lidi, je tady někdo kdo má novou verzi PS4 s 1TB hardiskem ? Mě dorazila 16.7 a už po týdnu jsem ji posílal na reklamaci, protože už po 15 minutách hraní hučela na 70 dB. Samozřejmě že to tak hučet nemá, myslel jsem že jde o vadný kus. Ale když procházím recenze lidí na netu právě na tu novou verzi PS4, skoro všude vidím jako zápor nadměrnou hlučnost konzole, tak mě napadá jestli náhodou není vadná celá várka co dorazila do ČR a zda si tou reklamací vůbec nějak pomůžu.. Ale pokud mi v tom servisu budou do očí tvrdit že nový PS4 má po 15 minutách hučet více než starý Xbox 360 po 8 hodinách hraní, tak je asi prohodím oknem. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to porovnával se dvěma kamarády co mají PS4 ještě v 500Gb. Rozhodně jim to nehučelo tak jak to hučelo mě. Uvidím jak pochodím na té reklamaci. Ta vysoká hlučnost je prostě závada, a pokud budou tvrdit že ne, nechám si na to vypracovat znalecký posudek, a jsem připraven se s nimi soudit. Protože já, normální člověk co dvě měsíce drhnul hajzly na brigádě abych si na to vydělal se nenechám okrádat nějakýma papalášema ze SONY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mě by zajímalo co vám přijde hlučné. Moje PS4 si taky občas pěkně zařve ale přijde mi to normální. Přeci jenom se to musí chladit, no a teď po upgradu pokoje s Domácím kinem 1000W který beží přes optiku z PS4 je to ještě vetší mazec, protozže to kino taky chaldí takže po vetší zátěži (vetší přestřelka v Killzone) si taky pěkně zahučí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu