Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Revize PS4 typ CUH-1200


ondra306

Otázka

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

je tam pod obrázkem napsáno : BALENÍ OBSAHUJE

- PlayStation 4 s 1TB HDD (model série CUH-1200)

- hru Assassins Creed: Syndicate

- kód ke stažení Watch Dogs

- 1x ovladač DualShock 4

- headset sluchátko

- napájecí kabel

- USB kabel k nabíjení ovladače

- HDMI kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Mám jednu Terovku na prodejně, že jste to vy tak se na to mrknu, ale myslim si že kromě verze s uchem na krabici (500 gb), už budou všechny nové revize.

Edit, tak sorry už je prodaná, jestli ještě nějaká dorazí tak se podívám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj zeptám se nejaké nové info o nové revizi cuh-1200,respektive prodávají se konzole uz oficialne i u nás?

Zatím jsem je nasel jen Mironet(ten má hodně velkou nabídku,bundly),Exasoft,Alfa ale na obrazcich jde vyčíst že je to starsi verze + lesklá strana disku tak nevím,i kdyz obrazky mohou být samozrejme pouze ilustracni,ale nerad bych aby treba meli oni chybu v popisu a prisla me starsi revize.Starosti s vrácením atd.

Konzoli chci kupovat na konci října přesně na 27.jí musím mít,je to dárek,tak uz chci určitě novou revizi,a určitě bílou a myslím že 500gb bude dostačující.i když 1tera by bylo fajn na dnešní dobu,ale v bílé jsem je stejne nenasel,nebo?

Ta z Xzone je tedy 1tb a je to nová revize cuh 1200 a vypadá jako pro Nemecko,koukam ze i nazev černé není Chassis Black ale Jet Black?Jaký je to v tom rozdíl?

Dekuji za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Před měsíce necelým, jsem kupoval Bundle s AC: Syndicate + Watch Dogs a jako bonus k tomu Uncharted a je to Ultimate Edition 1 TB. Revize je CUH-1216B. bral jsem u czc

Chci si to dát k vánocům, nicméně už jsem párkrát hrál, zkoušel cca 4 hoďky v kuse a s hlučností nebyl žádný problém, skoro jsem to neslyšel.

Upraveno uživatelem Goodicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu