Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

please FW 2.71 do DEVHOOK (EN)


muWme

Otázka

please help..

sosnul sem si SIMS 2 ale mam DH 0.45 a tam je FW 2.71 ale nemeckej takze se mi SIMS spustej v nemecke verzi (i kdyz sem vyskocil do menu PSP tak bylo cele v nemcine), pred tim sem skusil DH0.46 a tam byl pro zmenu asi spanelskej nebo itelskej takze zase SIMS spanelske.. nemate nekdo prosim FW 2.71 EN ? kterej bych prehral na pametovce do prislusneho adresare abych mohl jet SIMSy v EN ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
please help..

sosnul sem si SIMS 2 ale mam DH 0.45 a tam je FW 2.71 ale nemeckej takze se mi SIMS spustej v nemecke verzi (i kdyz sem vyskocil do menu PSP tak bylo cele v nemcine), pred tim sem skusil DH0.46 a tam byl pro zmenu asi spanelskej nebo itelskej takze zase SIMS spanelske.. nemate nekdo prosim FW 2.71 EN ? kterej bych prehral na pametovce do prislusneho adresare abych mohl jet SIMSy v EN ??

Zmen si v SYSTEM SETINGS jazyk na ENGLISH a mas to. :wink: :mrgreen:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sorry ale kde? v PSP ?? kdyz vyskocim z SIMS gamesy do hlavniho menu PSP ? a nejde to nekde nastavit i v DH ? protoze kdyz spusim DH tak se mi restartne PSP a spusti rovnou hra kterou tam mam jako ISO..
Jednoducho chod prec z hry a v menu tam daj SETTINGS a potom SYSTEM SETTINGS (tam kde mas svoje meno) a pod nastavenim mena si vyber jazyk.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu