Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kvalitní reproduktory k ps4 ?


Carl

Otázka

Zdravím borci,měl bych dotaz na repro k ps4. Jaké by bylo asi nejlepší do menšího pokoje,kde mi repro od TV nestačí ? Přemýšlel jsem nad něčím takovým http://www.czc.cz/sony-ht-ct80/171021/produkt nejlíp když by to bylo z czc a do cca 8k. Nebo je už lepší koupit ty bezdrátová sluchátka k ps4 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak není to za 8 tis, Microlab je dobrá značka a chce to něco co má optický vstup no :) Já mám doma Microlab_solo7c .... za 4000 tis. Ty ale nemají optiku, což řeším redukcí FiiO Taishan.

Tzn. vybereš si dobré bedny a koupíš tuhle redukci, ztráta je prej skutečně minimální a vybereš si bedny které chceš a neřešíš optiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Carl jestli jsi ještě nekoupil, tak mrkni i na tyhle http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/logitech-z-906/ , mám je propojený s ps3, ps4, PC a poměr cena/výkon je jeden z nejlepších, co jsem našel. Zvuk je super, kort na hry a filmy.. navíc i malej ovládací panel - pro mě podstatná věc, protože velkej reciever jsem neměl kam nacpat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

není nejlepší koupit domácí kino ? :) myslím že by se za 7k dalo sehnat celkem slušný s 5.1 a tohle se výkonem nebude rovnat nikdy pořádnýmu 5.1 kinu

Edit : tak ty poslední bedýnky maj 500W to bych do nich neřekl... ale já bych stějně volil kino 5.1 nebo soundbar

Upraveno uživatelem BioToXx_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Logitech Z 906 jsou fakt super bedny, to je fakt. Kolega je má doma a sám bych do nich šel, cena odpovídá kvalitě. 2 optické vstupy jsou taky super. Ovládání, možnosti. Cena je ale vyšší. Osobně bych do domácího kina nešel, to raději tyhle bedny od Logitechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu