Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční běhání v jakékoliv hře


MaraTFSI

Otázka

Zdravim. Resim problem kterej si nedokazu vysvetlit a ocenim kazdou vasi radu.

V AC Unity se mi zaclo stavat ze pri snaze bezet se mi postava zacla zastavovat ci se beh prerusoval. Delalo to pomerne casto a pripisoval jsem to bugum (i kdyz jsem hral s poslednim updatem). Pote jsem si poridil Live is strange kde stejne behaci tlacitko R2 jsem uz radeji nemackal nebo bych musel ovladac hodit o zed. Postava se hned zastavila jen co se rozebehla a nechtelo se ji proste behat. Beh se opet vselijak zadrhaval sekal a nefungoval. Zacal jsem to pripisovat mozna vadnymu R2 tlacitku ovladaci i kdyz v zavodnich hrach Driveclub, Project Cars a F1 2015 kde R2 drzim trvale ani jednou nevynechalo. Nuze jsem to neresil az do ted kdy jsem si poridil The Order kde se beha po zmacknuti L3 a ona mi ta postava nechce behat ani zde. Zasekava se chodi snad i pomaleji nebo se misto behu zastavuje a podobne!!! :angry:

Nuze... chybu ovladace tedy mohu vyloucit hrou to taky neni zbyva konzole a moje otazka zni... je opravdu mozny aby konzole ovlivnovala chybu behani ve trech ruznych hrach? Diky moc za kazdou radu... jsem z toho uz fakt zoufalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Uz jsem na to prisel... odesel mi levy analog smerem nahoru. Ta horni pozice packy se neustale prerusuje. Neprisel jsem na to protoze v Unity a LIS postava chodi stejnou rychlosti i na pul packy a pripisoval jsem to vadnymu R2. Navic v zavodnich hrach analog nahoru nepouzivam a v MKX mi ten prerusovanej kontakt vystacil na to aby postava skocila. Dnes jsem ho poslal na reklamaci tak doufam ze daji aspon komplet novej dualshock...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu