Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Until Dawn


Marr

Recommended Posts

Koukam, ze tu uplne chybi topic o tehle prave vychazejici hororovce. :)

Vcera v 9:00 jsem Until Dawn zapl a v 19:10 jsem se dockal zaverecnych titulku, dohrano na jeden zatah. Jsem plnej dojmu, ale nechci tenhle MASTERPIECE nikomu vyspoilovat, tohle si proste musi clovek zahrat sam. Prave se poustim do druheho pruchodu.

Btw, prezilo mi pet postav, a to jsem o dve prisel az v posledni pul hodine. :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo zda je verze na evropském PS store v polštině, není tam bohužel psaná , ale určitě hra vyšla komplet v polské lokalizaci to vím jistě včetně dabingu, ale zde není psaná, nerad bych zbytečně vyhodil prašule, https://store.playstation.com/#!/en-cz/games/until-dawn/cid=EP9000-CUSA00194_00-UNTILDAWN0000001?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=ps%20store&utm_campaign=PX+-+PlayStation+-+Brand+-+Czech+Republic&EMCID=GM300000_store, Tomb Raider např. na evropském PS store je komplet v PL ale taky není v popisu polština (mám koupeno) https://store.playstation.com/#!/en-cz/games/tomb-raider-definitive-edition/cid=EP0082-CUSA00109_00-000000TOMBRAIDER?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=ps%20store&utm_campaign=PX+-+PlayStation+-+Brand+-+Czech+Republic&EMCID=GM300000_store

Upraveno uživatelem Draken666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo zda je verze na evropském PS store v polštině, není tam bohužel psaná , ale určitě hra vyšla komplet v polské lokalizaci to vím jistě včetně dabingu, ale zde není psaná, nerad bych zbytečně vyhodil prašule, https://store.playstation.com/#!/en-cz/games/until-dawn/cid=EP9000-CUSA00194_00-UNTILDAWN0000001?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=ps%20store&utm_campaign=PX+-+PlayStation+-+Brand+-+Czech+Republic&EMCID=GM300000_store, Tomb Raider např. na evropském PS store je komplet v PL ale taky není v popisu polština (mám koupeno) https://store.playstation.com/#!/en-cz/games/tomb-raider-definitive-edition/cid=EP0082-CUSA00109_00-000000TOMBRAIDER?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=ps%20store&utm_campaign=PX+-+PlayStation+-+Brand+-+Czech+Republic&EMCID=GM300000_store

Bacha na Until Dawn verzi koupenou ze Storu, vice lidem na forech nejde hra spustit kvuli datu vydani. Hra se jim stahne ale nespusti pry musi cekat 128 dni do vydani nejaky kiks u Sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice se jim hra povedla. Sice mi do konce ještě chvilka zbývá, zatím mám 4 postavy. O jednu jsem přišel děsně nerad, kvůli nepovedenému quick time eventu, když nahánělo to něco, co tam zlobí.

Dlouho se mi nestalo, že bych u něčeho byl tak napjat, o se bude dít dál a v určitých zvratech jsem koukal s otevřenými ústy. :)

Po tomhle už se budu zase těšit na remaster Heavy Rain a Beyond.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Teda musím říct, že je to moje první hra tohohle žánru a je to opravdu paráda. Vůbec jsem se od toho nemohl odtrhnout. Sice se moje skupinka zužila na pouhé 4 přeživší, ale už teď vím, že tuhle hru si ještě minimálně jednou zopakuji a to jsem zatím u jiné hry neudělal. Za mě 10/10. Opravdu povedeny kousek u kterého jsem se neskutečně bavil a dost i polekal. Doporučuji všem :-) a hlavně těm, kteří tvrdí, že to ani není hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mne se hra taky libila..poprve-necekane mi zemreli dva.Podruhe uz jsem chtel trofej za umrti vsech jenze v uplne posledni casti,kdy utikate z domu mi ze dvou jeden prezil a to nastve, kdyz u toho stravite x hodin kvuli jedne trofeji ktera neprijde.Potreti sem hru dohraval z donuceni a otraveni abych ziskal aspon trofeje za collectibles,all survived apod. Prekvapuje me vlastne,co na ty hre lidi videj...davam 6/10 cekal sem vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor v textu je mozny SPOILER! Tak dnes jsem to dohral a musim rict,ze tyto hry miluju a k tomu jeste hororove filmy,takze jsem trochu ovlivnen v konecnem hodnoceni. Ale musim rict,ze tyto hry mam rad i z duvodu,ze tech 8 hodin mi bohate staci. Treba Zaklinace jsem hral mesic a pak uz jsem dialogy preskakoval,protoze me to uz nudilo. Tady hlta clovek kazde slovo a i kdyz tech qte je tam zbytecne moc,tak pasaz s Windigy kdy jsem to kosil s tou zbrani hodnotim jako TOP :) postavy jsou verohodne a ke kazde si clovek najde nejaky vztah at uz pozitivni nebo negativni a zabili by jste ji nejradeji sami :) hodnotim 9z10 po prvnim dohrani a pokud se hra bude aspon trochu lisit na zaklade mych rozhodnuti i pri druhem pruchodu tak bych dal klidne i za 10. Kdo ma PS4 a aspon trochu ma rad horory a nebo tento styl hry,tak jrcite neprohloupi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

O obchodě K24 vím ale nevěděl jsem že hra vyjde přímo v polské verzi. Koupil jsem evropskou verzi s tím že hodím konzoli do polštiny a budu tam mít min. polské titulky a

nic se nekonalo!! tak jsem hru dnes prodal a stejně jsem v prd.li protože na K24 to je dočasně nedostupné!! takže se mužu jít klouzat!! :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám EU verzi GTA V, německou verzi Batmana, bůhví jakou verzi Bloodborne a vše mi jede v PL. Kolega má Until dawn z třetí ruky , zdroj neznámý a jede polsky. To jsi trefil na nějakou ultraokleštěnou verzi. Máš konzoli komplet v PL? Myslím oba řádky v nastavení s jazykem, protože občas stačí jen ten první, ale je to možné. Dále, pokud jsi přihlášen s polštinou, tak by to mohl opravit update.

Edit. Ještě mám Killzone z české edice a je tam i polský dabing.

Upraveno uživatelem michal.ostravice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu