Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Multiplayer wi-fi i internet pls help


zelyvel

Otázka

1.kamos si tedka koupil PSPcko(1.50) tak jsme to hned chteli vyzkouset ale nemam s tim zadny zkusenosti...zkusil sem dat v menu Game Sharing ale nenaslo mi ho to(wi-fi sem mel zaplou)...zkusil sem teda dat Game Sharing v Burnoutech a zase nic :-(...zkusili sme vsechny kanaly a nic.jenze ja nevim dve veci : jde multak vubec na isech?nemusim mit stejne fw jako on?ma totiz zatim jen 32 Mb kartu.a neseka se nahodou pri hrani pres Wi-Fi hra?...jak daleko muzem od sebe tak bejt?

2.hrani pres internet:o tom sem jen slysel ale nikde sem to tu nejak nezaregistroval.mohl byste mi nekdo to nejak vysvetlit jak to funguje a jak se to dela?

P.S.:hledal jsem,ale nikde nic.mozna jen sem to prehlid a pokud jo,tak se omlouvam za SPAM diky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Game sharing na Isech jde pokud neni smazanej, stejnej FW mit nemusite ale musite mit alespon takovy jaky potrebuje ta hra, na karte nezalezi uklada se to do RAMky, hra pres wifi se netrha, ale pokud budete treba pres zed nebo vic jak 10 m od sebe tak uz to bude znat.

Pokud chcete hrat pres game sharing tak musi ten kdo ma hru ktera ho podporuje zvolit v menu te hry game sharing a ten kdo se chce pripojit zvoli v menu PSP game sharing a mělo by se to najit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
lol loco roco ma multak jo?to je nejaky divny ne?hm...ale diky LukDM...ten internet nikdo?pls

jj vim ze tam byl ale myslim ze to bude jenom sdileni baracku nebo takove ty veci ... ale nejsem si jist

vice me stve ze pres gamesharing nelze poustet uplne vsechno a je to docela omezene ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a to posilani souboru asi nejak vykoumany neni co?leda mozna pres nejakou homebrew...ale nevim nevim.

ten remoter sem taky zkousel ale ani jedna nase TV tam nebyla :-(:-)...

porad mi nikdo neodpovodel na ten intak :-(...nasel sem tu topic s otazkou jestli to jde ale uz nevim kdo to byl odepsal ze mu to jde jestli nekdo vecer neda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak sme to zkusili,podarilo se nam to spojit i odeslat,ale pak to hodi chybu...presne jak rikal tu ja uz nevim kdo :-) (sry)...vubec nevim cim to je hazi to v burnoutech i v tekenovi.ten tekken je full verze,a verzi fw sme meli voba dva 2.71 pres devhooka.kazda hra hodila tu chybu cim to?pls helppp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak dneska sme zkousely tekkena a uz vim cim to je ja jsem mel tekkena na karte jeden kamos mel fw 2.71 pres dh a druhej mel 2.6 ale primo v PSP ne pres dh a kdyz sme zkusily game sharing tak to slo ale jenom kdyz se ke me pripojoval ten co mel 2.6 takze s emulovanym fw to nejde :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu