Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Live Gold


GamerSeven

Recommended Posts

Nazdar lidi

V poslední době jsem na X360 nehrál takže mi Lhůta na Xbox live G

vypršela tak jsem sháně nějaký generátor na Xbox live nebo něco podobného ale

nic jsem nenašel tak jsem se díval jestli někde není Giveaway a taky nic,

Takže jestli znáte nějakou stránku na Xbox L zdarma tak mi dejte vědět.

Díky za všechny odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Kamo, vzdyt vecne neco nejede... Ja nejsem moc velkej hrac, protoze mam malo casu. Ale kdykoliv kdyz zapnu Xbox, tak me to bud nepripoji a nebo pripoji a nejde zobrazit Marketplace. Clovek se chce podivat, jaky novy arkady treba pribyli v nabidce a najde jen rozdeleni podle abecedy (drive slo zobrazeni podle data vlozeni)... Pak clovek chce stahnout nejakou Gold hru zdarma a zase nejakej problem. Furt neco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Ahoj panove. Po delsi dobe se vracim k xbox 360 a ke sluzbe live gold a tak se ptam na par pro nekoho asi uz stupidnich dotazu,ale vsude se uz diskutuje snad jen na tema xbox one. Jak mam na xboxu pridat platebni metodu napr. prez paypal kdyz pri vyberu zeme tam neni CR ale jen spojene staty? Je to jedno? A co je ZIP code? K tomu se vztahuje i otazka jak ziskat live nejlevneji? Plati stale ze pri zalozeni usa uctu jsou ceny lepsi? Popr. kde levne koupit redeem code? Diky moc, vim ze uz je to dost pase ale rad bych si s kamaradem zase zaparil tak do toho jdem,jen uz si prd pamatujem [emoji1]

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budes mit USA adresu, muzes klidne pridat i PayPal.Je to jedno. Vice najdes na http://xboxweb.cz/nakupovani-na-xbox-live/

 

ZIP kod je obdoba našeho PSC. Pi zadavani na Live muzes dat i fiktivni, ale ve spravnem tvaru pro danou zemi. Napr v USA je to 5mistny ciselny kod, podobny jako u nas.

Reedem kod (GOLD) sezenes levne bud od nekoho (jako třeba ja) nebo Ebay popripade http://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships

 

Jinak ceny v USA regionu vychazi obecne levneji nez u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu