Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hry z USB flash disku


Recommended Posts

Ahoj,

mám technický dotaz pro hraní her z USB. Podařilo se mi uchodit jen pár her. Postupuju takto - stáhnu z netu image, otevřu jí v programu USBUtil (v2 ENG) a dám jí uložit jako hru na USB disk, odklikám cestu, image se rozbaluje a na konci vybafne že má chyby. Neví někdo co s tím, jak to uchodit? Když tu samou zálohu proženu přes ESR patch a vypálím na DVD tak normálně v PS2 jede (mám fat verzi s FMCB). Pokusil jsem se vytvořit Iso přes USBUtil z originální DVD a pak jej poslat na USB disk a hra se taky nerozjela. Povedlo se mi přes USB uchodit Sonic Gems Collections, ICO, nějaký NFS a jinak errory či se hra nerozjede. Má někdo nějaký tip co dělám blbě?

Díky za jakýkoli tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
2djreaper01: Ano, USBčko mám naformátované na FAT32, je to 16GB od LEXARU. Ještě dodatek, image jsem bral z emuparadise a the iso zone, pokud máte někdo ověřené jiné stránky, tak se podělte. Díky

Ja sťahujem tiež odtiaľ a nemám problém ale teraz mi napadlo. V nastaveniach openps2loader musí byť voľba defragment usb na off

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sťahujem tiež odtiaľ a nemám problém ale teraz mi napadlo. V nastaveniach openps2loader musí byť voľba defragment usb na off
Jestli dobře rozumím, tak to je samotné nastavení v playstationu. Problém mám s tím, že hra během zápisu přes USButil na flashku spadne, resp. zápis dojede do konce a zahlásí chybu. Pokud si pamatuju, tak stahování obrazů probíhalo bez přerušení (bez navazování stahování) na jeden zátah. Nemůže to být problém ve flashce (nemám tu teď krom 2GB na čem to zkusit) ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díval jsem se po tom USBeXtreme softu a co nacházím na netu, tak je to pro instalaci her na HDD a ještě k tomu má být disk naformátovaný na NTFS. Další problém že flashka se vůbec ve výpisu disků nezobrazuje, netušim jak dál...

edit...

Tak jsem ještě zkusil rozbalit hru přes USButil přímo na pevný disk, hra se rozbalí a tváží se v pohodě, pak si otevřu list her (ul či jak se to jmenuje) a hra má status BAD. Tím vylučuju chybu flashky a vracím se zpět ke stahování image souborů.

Ještě poznámka k USBeXtreme. Podle videonávodu z youtube to má jedinou chybu, program flashku prostě nevidí (ať je naformátovaná jakkoli, prostě vidí jen pevné disky a flashky ne). Snad se mi to podaří uchodit s nově staženými image soubory a USButil.

Upraveno uživatelem balda
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokusil jsem se znovu, stáhl Capcom Classic Collections /vol.1, vol.2, staženo na jeden zátah z emuparadise, USButil a rozbalení na pevný disk (vyloučení chyby flashky) a opět chyba. Ještě dodávám, pracuji s programem USBUtil2.0 ENG verze, se španělskou verzí (2.2) nedělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posli mi nejaký odkaz na hru ktorú si skúšal a nefungovala ja to večer stiahnem a skúsim cez svoje playko a uvidime

http://www.emuparadise.me/Sony_Playstation_2_ISOs/Capcom_Classics_Collection_Vol._2_(Europe)/152822-download

jeden z mnoha. Děkuji velmi za ochotu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry že až teraz nemal som čas takže chyba je v usb util aj mne hodilo error keď budem mať čas kuknem sa ti na to

Ok, v pohodě, taky jsem měl poslední dny napilno :) Ještě mě napadá udělat si screenshoty z anglické verze a použít novější španělskou, předpokládám že položky v menu budou na stejném místě.

PS - tvůj nick, má to něco společného s DAW aplikací REAPER?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, v pohodě, taky jsem měl poslední dny napilno :) Ještě mě napadá udělat si screenshoty z anglické verze a použít novější španělskou, předpokládám že položky v menu budou na stejném místě.

PS - tvůj nick, má to něco společného s DAW aplikací REAPER?

Nie tu prezývku mi vymysleli spolužiaci dávno pradávna a tak som si to nechal ako Nick na internete. Ps ja mam este nejaké nápady ako by to usb mohlo fungovat tak vyskúšam uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se na to dostal na chvilku teď a zkouším španělskou verzi. Koukám, že Capcom Classic vol 1,2 nefunguje ani podle game listu (v anglické verzi jsem jej neměl, resp. byl prázdný) - no s tím už se nechá žít :) Takže ted stáhnout něco co podle nich funguje a testnout to, až bude zase chvilka :-)

post-74911-1468718845558_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po delší době jsem se na to dostal a udělal důkladný testík... Musím říct že pod USBextreme funguje zas jen něco, ale je toho mnohem víc než pod USButil. Z šesti testovaných jsem rozjel Katamari, Odin Sphere, Digomon, Sonic Gems Collections. Pokoušel jsem udělat si i bastl v podobě že něco jsem dal přes USButil a USBextreme (třeba ICO chodilo jen pod první jmenovanou) na jeden disk a nepochodil jsem. Řešení mám už vymyšlené - stejně si chci koupit ještě jednu flashku (32gb) tak na jedné budou hry přes USButil a na druhé přes USBextreme.

Ještě jednou díky za rady a za pomoc

:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu