Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě konzole!


Trevor1468628552

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no takhle já si koupil PS4 zahral jsem si TLOU,The Order 1886 atp,ale pak jsem si koupil XBOX One a jsem rád za XBOX One má lepší menu a co se týče her nepoznaš 1080p a 900p.Stejě to XBOX upscaluje na FULLHD,asi nejdůležitější je co chceš hrát Uncharted 4 nebo Gears of War 4 atp.. prostě si vyber podle her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sto lidí sto chutí, vlastním PS3, Vitu i PS4 tudíž ber můj názor s rezervou, ale je to primárně jen o tom jak moc jsou pro tebe důležitý vlajkový tituly. Xko má kolekci HALO, GOW atp. a na PS si zase v současný chvíli zahraješ Bloodborne, remaster TLOU, chystá se Uncharted a řada dalších her. Ty AAA tituly většinou vycházej multiplatformově, takže je jedno na který konzoli hraješ. Polož si tedy otázku kvůli jakejm hrám hlavně konzoli chceš, co od ní očekáváš a pak vol dle svýho uvážení. Co se týče komunity a hráčů, celosvětově i u nás zatím platí trend, že je PSko oblíbenější, tudíž budeš mítl lepší možnosti sehnat bazarový hry (kvůli ceně). Jinak zajímavou věcí může bejt v budoucnu zpětná kompatibilita Xka, ale moc se o to nezajímám, takže nechci říkat něco co nemusí bejt pravda. Za mě bych teda volil PSko, ale kdyžtak už novou revizi kvůli menšímu hluku a menší spotřebě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na co jsou dvě? na to aby sis zahrál co ta druhá nenabízí ... leda, že napíšeš narovinu, že na to teď nemáš love což je pochopitelnější než napsat na co obě?

Jina už to tu padlo, co tě baví za hry? podívej se co na té konzoli je za nabídku her popř. exkluzivit co jsou/mají vyjít, online služby zde je asi xbox lepší, kolik máš v okolí známých s ps nebo xbox už jen třeba kvůli pujčování her či výměně ... Jen ♥♥♥♥♥ ti napíše kup jen tu nebo onu tzv. xbot nebo poník co jsou zaslepení ....

fakt v dnešní době myslím není problém mít min. 2 stroje abych řádně vychutnal co mi hry nabízejí :-) jak já tak lidi okolo mají min. jako druhou konzoli wiiu např.

takže k otázce já osobně bych první volil ps4ku kvůli hrám co nabízí a co se mě líbí a časem dodal xone ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak na obě peníze jsou,a le umím to utratit lépe než za 2 téměř stejné věci... Šlo mě o to, co je lepší..

Každopádně hraji opravdu jen sporadicky.. někdy jen jednou za 2/3 měsíce, takže.. a každopádně budu hrát jen GTA, CoD, NFS možná AC..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu