Jump to content

Pes 16


DeviR1
 Share

Recommended Posts

Zkoušeli jste demo PES 16? Jaké máte dojmy? Případně kupujete plnou? Měla by vyjít zítra, co jsem četl. Já jsem celý život pravidelně každý rok hrál FIFU, ovšem teď po pár hodinách hraní demoverzí FIFA 16 a PES 16 mám dojem, že PES je prostě lepší. Ani ne graficky, ale co se týče pohybů hráčů, míče a hratelnosti celkově.

Takže pro mě by letos asi byl PES jasnou volbou, nebýt těch chybějících licencí. Četl jsem, že na PS4 půjdou nahrávat přes flashku editované dresy apod., takže tam se o to komunita postará. Ale na Xbox One to prý nejde. Nebo víte o tom někdo něco víc? Kdyby se tohle vyřešilo, kupoval bych to okamžitě.

Link to comment
Share on other sites

Tak mám odehráno cca 10 zápasů v plné verzi a jsem rád, že jsem letos šel do PES, oproti fifě je to příjemná změna a hlavně hratelnost je mnohem lepší. Každopádně mám dvě výhrady, které mi vadí a které by mohly být napraveny v nějakém nadcházejícím updatu, protože si na ně stěžuje víc lidí:

1. Rozhodčí - Nepískají takřka žádné fauly a to ani ty, za které by měla být naprosto jasná červená karta. Když už rozhodčí něco pískne, nebo udělí kartu (to už je ale opravdu skoro nemožné), většinou musí být faulován hráč bez míče a nejlépe zezadu skluzem. Ještě se zkusím podívat do nastavení, ale nedávám moc šancí tomu, že by to šlo nějak nastavit.

2. Brankáři - Dostávají gól skoro z každé střely. Jejich zákroky a to jak se celkově hýbou vypadá opravdu velmi dobře a realitě se to přibližuje z hlediska fotbalových her rozhodně nejvíc, ale připadá mi, že by toho mohli chytit mnohem víc. Hrál jsem těch cca 10 zápasů za Man Utd a v jednom zápase šlo na Davida de Geu 6 střel a z toho bylo 5 gólů. V ostatních zápasech to nebylo o moc lepší. A to jde o brankáře o světové extratřídy.

Další negativum, co mě zarazilo, je, že nejsou aktualizované soupisky pro tuto sezónu. To ale má být velmi brzy napraveno (snad ještě tento týden) a má vyjít patch.

Každopádně přestože jsem v tomto postu skoro jenom kritizoval, opakuju, že jsem s hrou velmi spokojený a kdyby byla jmenovaná negativa v budoucnu napravena formou updatu, bylo by to naprosto perfektní.

Link to comment
Share on other sites

Online vyzkouším dneska, kdyžtak potom napíšu své dojmy. Ještě se zkusím pohrabat v nastavení a obtížnosti, jestli s těma brankářema nejde něco udělat. Sice padá hodně fakt hezkých gólů ze střední a dlouhé vzdálenosti (když takový Hulk dostane míč proti noze a ještě z half voleje, to potom gólman nestihne za tím míčem ani otočit hlavu), ale člověka už to potom tak netěší, jako když se mu podobná střela povede jednou za deset zápasů.

Link to comment
Share on other sites

Zdarec,mám ji doma a chci se zeptat,kde se nastavuje přepínání hráčů(myslím automaticky,ručně a tak),nemůžu to najít.Online jsem zkusil,a pořád dostávám na pr-del,:)kdoví jak to mají nastavené(obrana,útok,taktika...)Angličtinu moc neovládám,tak budu rád za každou radu.:cheesygrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy