Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


Bonny_boy

Recommended Posts

Zdar, jak říkáš, už nejde dat tak jednoduše gól napr backhandem nad rameno gólmana. Pak taky je těžší udržet puk na hokejce, mnohem více je teď účinnější zvedani hokejky a vypichovani. V HUT jsem v 7. ale je to trápení :D vsak v 10. je 90tisíc lidí a v 1. bylo co jsem videl naposled 45 :P takze bude trvat nez bude divize odpovidat skillu hráče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím tě to vypichovaní puku ... ja nevím zda to dělám správně ale moc se mi nedaří zastavovat jejich puky držím R1 + pravou pačku do směru kde chci vypichnout puk ale uspěšnost mala :) ovšem soupeřovy se to vždy daří skvěle :(

jaky máš nick na ps4 zahrajeme si přátelsky ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuciiii, zahral bych s vama. PS: zakladni chyba pri vypichovani je pouzivani prave packy, co jsem ji prestal pouzivat mesice zpet uz u patnactky, vypichovat jde jedna basen. A zeptam se, nevite jak je mysleno to hrani HUT s kamaradem, ta moznost? Kamarad je zde jako druhy hrac v tymu nebo naopak protihrac v online sezone?

Upraveno uživatelem Daiv_69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu