Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rainbow Six Siege


Manoust

Recommended Posts

Hraju uložím jsi tě na psn.

btw hra je strašně nestabilní nemáš sní problém ? Několikrát mi to již spadlo včera dokonce snad 5x během jedné hodiny kdy sem musel přímo problém reportovat.

Taky se mi často stává že zůstanu viset v lobby a hra není schopna najít squad a protivníka a musím to celé restartovat.

Je to sice beta ale ty problémy tam jsou už od startu viditelné. Propady v texturách, někdy mi mapa načetla tak že jsem viděl pouze blackscreen a slyšel zvuky.

Dost se udivuji jak vidím killcam , kdy mě nepřítel zastřelí tak že střílí úplně mimo mě, jindy zase hra neskutečně laguje.

Prozatím moc nadšený z optimalizace nejsem. Hra má ale dobrý potenciál, těch způsobu proniknutí je tam opravdu spousty a pokud se sejde dobrý tým hra má uplně jiný rozměr.. při opaku je to tak trochu tdm ve stylu battlefield

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nevypada to spatne, ale odstranili moje oblibene operatory fuze a rooka, nechapu proc, nerfli stitare, takze je naprosto nepouzitelny ze 2 metru se trefis z celeho zasobniku tak 1 nebo 2. Kazdy druhy zapas nedostanu body ani prachy+ nektere killy dost nepochopitelne. Kdyz to zhodnotim tak prvni closed beta byla lepsi, az na ten matchaking no. Predtim ti to nenaslo ani spoluhrace, tedka to najde spoluhrace, ale nenajde protihrace(o krok blize s kazdou betou :D :roll:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypada to spatne, ale odstranili moje oblibene operatory fuze a rooka, nechapu proc, nerfli stitare, takze je naprosto nepouzitelny ze 2 metru se trefis z celeho zasobniku tak 1 nebo 2. Kazdy druhy zapas nedostanu body ani prachy+ nektere killy dost nepochopitelne. Kdyz to zhodnotim tak prvni closed beta byla lepsi, az na ten matchaking no. Predtim ti to nenaslo ani spoluhrace, tedka to najde spoluhrace, ale nenajde protihrace(o krok blize s kazdou betou :D :roll:)

Tahle hra je absolutní výstřel do prázdna... Open beta je opravdu horší jako closed beta, podporovat vývojářské studio a platit takové prachy za hru která je soustředěna převážně na MP který je nestabilní a nefunkční je bláznovství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu