Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wrc 5


franzkafka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Já jsem od wrc5 nic zázračného nečekal a o to více jsem byl překvapen výsledkem.Jelikož na hře dělalo francouzské studio Kylotonn Games kteří stojí za totálním propadákem Motorcycle Club za hraní této hry by měli ještě hráčům platit :- ) Ale nic zpět k wrc5 jsem se hrou maximálně spokojen ani jeden ze čtyř předchozích ročníků mě nebavil tak jako letošní ročník.Nejdůležitější je jízdní model a zde se to vývojářům vcelku povedlo stačí si na něj krátce zvyknout a pak už má člověk auto pěkně pod kontrolou ale chyby se neodpouští :-) Graficky se mi to taky hodně líbí žádná pecka ale neurazí grafika je pěkná se spoustou drobných detailu za mě spokojenost.Na jedničku bych hodnotil level dizajn velmi hezké erzety krásné prostředí a i délka jednotlivých erzet je vcelku slušná.Mrzí mě že se najdou tací co o hře napíší pouze že je to sračka nebo hnus ale přitom tomu tak není.Za mě kucí z Kylotonn Games odvedli slušnou práci,za mě mají poděkování a palec nahoru a fandím jim :-) ps: pozor hodnotím PS4 verzi co se týká xbox360 a ps3 tak tam je to graficky hodně špatné a vita verze je na tom ještě hůř vypadá huř než lonská wrc4 tady se port klukům moc nepovedl :-)

Upraveno uživatelem duffy
editace ceny...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

verze xbox360

...dal jsem si eRZetu v Polsku a nestačil zírat. Ta hra snad není ani dodělaná...Zvuk jak mixér s vysavačem...manuální řazení ani nejde použít, protože podle stále monotóního zvuku nejde poznat, kdy řadit. Prostě hnus...Asi proto nevydali ani demo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu