Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

multiplayer bez PS plus?


penazik

Recommended Posts

Je to nějaké divné, včera u mě byl klucina na prodejně kupovat TESO na PS4 a říkal, že uz mu také běží 14 měsíc a má (měl) zakoupené jen na 12 měsíců. Otázka je, zda jste si zkontrolovali bankovní účty, protože jestli máte aktivovano v settings - automatic fundings, tak to nemáte zadarmo, ale za 1299 Kč na rok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri do service list dokedy ti pise platnost pluska? Bez tvojej vlastnej zmeny je tam prednastavene automaticke predlzenie o mesiac a tym spojene aj odratanie penazi z tvojej platobnej karty,ked si zadaval. Ked si nic take neriesil,tak mas stastie. Ale aj tak by ma zaujimalo,aku platnost pluska ti pise?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jsem z toho uplně Jelen (dámy omluví :-D)

Včera jsme koupil PS4 a kámoš z práce známe se 8 let má ps+ a taky ps4. On si platí PS+ ročně a stáhne si hru a co pak??

1)musí si udělat na konzoli nový sekundární účet jedn bude master a druhý pro paka jako já pod účet a k tomu mi dát heslo???

2) já se připojím doma na ten jeho druhý sekundární účet a pak mu dám půlku za tu hru a půjde mi to??

3) Musím mít teda taky nutně na své konzoli ps+ a svůj účet???

4) Musím mít taky zaplacené ps+ 1200 ročně?? (Není to až takový problém :-D)

5) Nebo musím mít taky na své konzoli Master účet a nějaký další podůčet a tam se budu přihlašovat k tomu jeho účtu

6) Jsem z Ostravy takže prosím o trpělivost a schovívavost :-DDDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Oba máte svůj účet, ty jsi přidáš jeho účet na svůj PS4 a přihlásíš se.. poté jsi ho nastavíš jako primární a stáhneš jsi hry z jeho učtu a přihlásíš se na sebe.

- Pokud máš na jeho učtu primární slot , můžeš hrát všechny hry které má v knihovně bez nutnosti být na tom učtu přihlášený.

- Ano svůj účet mít musíš, PS+ stačí když bude mít On tím že máš primární slot máš k dispozici zmiňované hry a ps+ za okolností že je aktivní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu