Jump to content
  • 0

Forza motorsport 4


Martin Budina
 Share

Question

Zdravím,

koupil sem si starší originální hru Forza motorsport 4. Fungovala perfektně, ale asi po týdnu hraní když odstartuji závod, tak otáčky vylítnou na maximum a auto jede jeden na první rychlostní stupeň a nepřeřadí dál. Nevíte kde je chyba? Disk je teda hodně poškrábaný musim podotknout, nemůže to být tím? Díky za odpověď.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Omluva, měl sem přeplé manuální řazení. Včera mně hra blbla, že otáčky vylítli a auto se ani nerozjelo tak sem zkoušel všechno možné a přepnul sem, řazení na manuál a zapomněl na to. Dneska hra už jde normálně, nevim proč to včera zlobilo, ale xbox byl dost žhavý, tak možná proto, že byl přehřátý.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak problém je jinde. Hra mě přestala fungovat s volantem thrustmaster ferrari 458 italia, s normálním ovladačem jde. Když chci odstartovat, tak otáčky vylítnou na maximum, svítí že je zařazená jednička ale auto se ani nehne. Jen zpátečka funguje. Ale týden hra fungovala bez problémů a v jiných hrách volant funguje normálně. Nevíte čím to může být?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No jo, když si dám info tak to píše, že je vyšláplá spojka, ale nevim kde to změnit. Ve hře mám normálně nastavené bez spojky a na volantu mačkám všechno možný, ale nic nereaguje. Přidávám fotku obrazovky. Ale myslim, že se porouchal volant, protože sem zjistil, že ve hře Formule 1 2014 když hraju s voůlantem, tak normálně funguje, ale zařadí maximálně 5 rychlost a vejš to nejde, tak nevim kde je chyba. Volant mám uplně novej asi týden doma.post-77021-14687188497839_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy