Jump to content
  • 0

Snížení ceny PS4


Silas
 Share

Question

Zdravím,

chci se zeptat - teď bylo oficiálně ohlášené snížení ceny na PS4 o 50 eur, s koupí bych mohl tedy počkat, ale od několika zdrojů jsem slyšel, že nové revize PS4 mají horší provedení ve formě hlučnosti a podobných problémů - je to vážně pravda? PS4 bych si chtěl koupit do Vánoc (resp. na Vánoce). Je vážně na těch novějších revizích něco špatného? Např. na jednom zahraničním webu jsem slyšel, že verze PS4 s 1TB jsou horší, než verze s 500GB... (http://www.techradar.com/news/gaming/consoles/if-you-re-about-to-buy-a-new-1tb-playstation-4-don-t-here-s-why-1302875)

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tak měl jsem 500gb verzi kupovanou v lednu, a tu mi spálil úder bleskem. Pak jsem bral někdy v červencu verzi s 1tb diskem a žádný větší rozdíl v hlučnosti nebo přehřívání jsem nezaznamenal. Stejně tak i provedení (myslím kvalitu plastů) je zhruba na stejno.

Samozřejmě je možnost, že si náhodou koupíš kus, co bude mít nějaký problém, ale to je u každé techniky. Já měl třeba v dílně pásovou pilu na kov 8 let a šla bez jediné vady, dokud se mi nespálil motor. Koupil jsem přesně ten samý typ pily, akorát s letošním datem výroby v září a do dneška jsem na ní měl už dvě záruční opravy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ok, evidentně si to nepochopil, tak jinak - jste s PS4 spokojení? Stěžujete si na nějaké přehřívání, hlučnost nebo něco? Pokud nemáš co říct, což evidentně nemáš (tvl), tak bys nemusel psát nic, přišel jsem sem pro radu, ne pro zesměšnění. Díky.

ale pochopil spíš si asi nepochopil ty mě a budeš asi jako dalších x lidí tady zkoušet jestli je playstation teplý nebo horký a nebo jestli je hlučnost 60db nebo 55db a ja nevím co všechno a jestli si to bral jako že tě chci urážet nebo zesměšnovat tak si na omylu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

PS4 půjde s cenou dolů, jen je ve hvězdách kdy to padne i u nás. Osobně jí beru k vánocům a snad už to bude v pohodě. Zatím nakupuji hry. Tady je jeden z odkazů a na jeho konci akce na Amazonu v Německu.

http://www.eurogamer.cz/articles/2015-09-21-potvrzeno-take-v-evrop-se-ps4-zlevni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy