Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World of Tanks ps4


lostkojot

Recommended Posts

Jak se vypnou zvuky mikrofonů OSTATNÍCH HRÁČŮ?Nikde jsem nenašel vypnutí.Právě do toho "hekala radostí něčí manželka asi 10.minut.:DPak zase plakala.

Před začátkem bitvy zmáčkni to největší tlačítko na gamepadu(mezi options a share),objeví se ti seznam hráčů,tam stiskni L1 a šipkou projeď seznam,kde je obrázek repráčku,tam zmáčkni čtvereček,a je vypnuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále si řikám, že to ještě nemůže být plná hra. To ovládání tanku, respektive reakce jsou prostě děsný.. a ten zvuk výstřelů z děla se taky moc nepovedl... nevim jestli jsem sám, ale přijde mi to strašně nedotažený.

Náhodou to vypadá o něco lépe než na tabletu a vylepšili funkci Rumburakův plášť a to k dokonalosti. Teď už se ti nestane, že tě sejme neviditelný tank, ale hned čtyři. Okamžitě jsem to smazal a šel hrát War thunder

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to věc názoru, hraju war Thunder i wotko a za sebe mužů říct že WOT je suprova záležitost a vůbec mi nevadí že jsou tanky jako by neviditelné, každý tank to má ve hře jinak a od toho je binokular atp. aby se šance zvysili. Je to jen hra a když hráč přistoupí na pravidla dobře se pobaví. Komu se to nelibi ať si prdel políbí :-) jsem moc rád že je WOT na PS4. Tanky vpřed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde hrát tady ta hra abych nemusel kupovat tanky za real prachy? :-D U pc verze jsem slyšel že to nutí kupovat třeba tank za 1500kc aby to mělo cenu hrát. Už teď k tomu vidím různé balíčky s prachama i za 2500kc :-D Hrál jsem to dnes úplně poprve asi jen 20 minut a v klidu. V rámci ps+ jsem dostal nějaký německý tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde, ale od 8. tieru víc proděláš než vyděláš a musíš si koupit premiový účet. Alternativou bylo hrát ještě nějaké nižší tiery (nejlépe 5.) kde se dalo vydělat na opravy těch vyšších tierů tanků. Případně koupit prémiový tank, který má zvýšené % výdělku (nejlépe 8. tier - Lowe atp.). Takhle si to pamatuji z PC, když to začínalo a koukal jsem, že tady ten mechanismus je stejný. Prémiový tank samozřejmě nejlépe koupit v akci třeba za 700,- ... takže si vlastně koupíš hru :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde hrát tady ta hra abych nemusel kupovat tanky za real prachy? :-D U pc verze jsem slyšel že to nutí kupovat třeba tank za 1500kc aby to mělo cenu hrát. Už teď k tomu vidím různé balíčky s prachama i za 2500kc :-D Hrál jsem to dnes úplně poprve asi jen 20 minut a v klidu. V rámci ps+ jsem dostal nějaký německý tank.

Já mám ted Panther a hrál jsem celý víkend abych se k němu dostal asi 2 dny v kuse,takže kupovat nic nemusíš,ale musíš hlavně hrát.:)

Před začátkem bitvy zmáčkni to největší tlačítko na gamepadu(mezi options a share),objeví se ti seznam hráčů,tam stiskni L1 a šipkou projeď seznam,kde je obrázek repráčku,tam zmáčkni čtvereček,a je vypnuto.

Děkuju.Jenže kde je možno vypnout to uplně na PS4?Nechi je vypínat při každé hře znovu.Někde se to musí dát vypnout ?

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flesh Light: to mě taky štve, že před každou bitvou musím ručně vypínat zvuky hráčů... nechápu, že to nejde nikde zakázat. Jinak hrál sem roky na PC a jsem mile překvapen hlavně co se grafiky týče. Noční a deštivé počasí mi u PC verze vždycky chybělo, dodává to hře lepší atmosféru a třeba Himelsdorf v noci fakt paráda, v tomhle za mě palec nahoru. Ovládání musím ještě vyladit a zvyknout si... ale asi to vidím, že jsem s PC verzi skončil. ;)

///EDIT: Dá se nějak rozhlížet aniž bych musel hýbat věží? Dík

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju.Jenže kde je možno vypnout to uplně na PS4?Nechi je vypínat při každé hře znovu.Někde se to musí dát vypnout ?

Vytvor si v PS4 "Party", dej ji na "private" a mas klid. Nikdo ti ve hre uz nebude kecat ;)

Dá se nějak rozhlížet aniž bych musel hýbat věží? Dík

Dá, podrz "R1", v options se dá i nastavit citlivost. Ta citlivost je sice dost mala, ale alespon neco.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale asi to vidím, že jsem s PC verzi skončil. ;)

Hlavně je to bez modů,cheatů,XVM a chatu.Žádný nadávky,střelba do vlastních spoluhráčů.Prostě větší zábava.Mám na PC odehráno 15000 bitev,ale tohle mě baví daleko víc.už mi doma nadávají,proč mi k vánocům kupovali Uncharted,když hraju furt jen TANKY :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde hrát tady ta hra abych nemusel kupovat tanky za real prachy? :-D U pc verze jsem slyšel že to nutí kupovat třeba tank za 1500kc aby to mělo cenu hrát. Už teď k tomu vidím různé balíčky s prachama i za 2500kc :-D Hrál jsem to dnes úplně poprve asi jen 20 minut a v klidu. V rámci ps+ jsem dostal nějaký německý tank.

Tanky si kupovat nemusíš, jde o to, že na vyšších tierech stojí hodně opravy tanku a munice, takže se občas dostaneš do mínusu s kreditama když se ti nepovede bitva, to jde buď komenzovat tim, že si necháš v garáži nějakej tank nižšího tieru (5-6 max) s kterym se ti jezdí dobře, víš, že s ním umíš hodně nastřílet dmg a celkově tě baví (tank se kterým budeš "vydělávat") a tim tankem si prostě vyjíždíš kredity... (což je zadarmo)

A nebo jak si zmínil prémiovej tank (což je lepší varianta než účet-jednorázovej výdaj a máš zajištěnej příjem kreditů) popřípadě ještě dražší účet... Ale jde to 100% i bez toho, aspoň tě to nutí se zlepšovat, čim líp hraješ, tim víc kreditů máš atd...

Navíc ještě dobrý na vydělávání jsou mise, na PS4 je jich zatim celkem málo, ale na PC byly i mise za 50-75k a nic těžkýho na plnění. I tady je jich pár dobrejch, třeba když odjezdíš s německým pzkpfw IV H (V. tier) 20,000 exp. dostaneš prémiovej tank V úrovně. Což je zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casnacaj: dík ;) jo a kde prosím tě v PS 4 vytvořím tu Party? Podrobnější návod, dík.

Jo a ještě se chci zeptat, máte někdo v nabídce ty SuperPershingy, viz odkaz? Já sem včera koukal a v nabídce byl jenom ten Stug. http://console.worldoftanks.com/en/news/specials/mid-jan-bundles

Upraveno uživatelem Djangocz
N
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casnacaj: dík ;) jo a kde prosím tě v PS 4 vytvořím tu Party? Podrobnější návod, dík.

Jo a ještě se chci zeptat, máte někdo v nabídce ty SuperPershingy, viz odkaz? Já sem včera koukal a v nabídce byl jenom ten Stug. http://console.worldoftanks.com/en/news/specials/mid-jan-bundles

Toz na hlavni obrazovce, kdyz das "nahoru". tak tam mas ikony zprav, nastaveni, trofeji atd, tak je mezi nimi i ikona sluchatek s mikrofonem "Party". Das "create party", zaskrtnes at je "private" a zase potvrdis "create party";)

A ty super pershingy tam mam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar pánové. Neví někdo zda jde nastavit abych viděl nepriteluv život v procentech nebo rovnou jeho HP? Díky

cau, to bohuzel nejde.

Dík... jinak to je divné. Já je tam fakt nemám. Jenom ty Stugy a nějaké britské sračky... :(

hm, tak ted jsem se znovu dival a uz tam fakt nejsou. Ale vcera rano tam jeste urcite byly. Musel jsi je minout o par hodin.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš koupit pershinga bez těch doplňků normálně ve hře za 7300 oldů tuším.Ty balíčky zmizely včera v 9:00

Jj vím... právě že sem chtěl ty balíčky, bylo to výhodné.

Jinak se chci zeptat co říkáte na ovládání (respektive řízení) tanků... sedí vám to? Mi ten knipl zrovna tady u tanků moc nehraje... někdy se mi zdá, že to nereaguje úplně tak přesně jako bych si představoval. Vůbec by mi nevadilo kdyby šlo ovládání předělat na šipky jako je to u klávesnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj vím... právě že sem chtěl ty balíčky, bylo to výhodné.

Jinak se chci zeptat co říkáte na ovládání (respektive řízení) tanků... sedí vám to? Mi ten knipl zrovna tady u tanků moc nehraje... někdy se mi zdá, že to nereaguje úplně tak přesně jako bych si představoval. Vůbec by mi nevadilo kdyby šlo ovládání předělat na šipky jako je to u klávesnice.

Používám nastavení C,kniplem jen zatáčím a je to mnohem lepší,jen to couvání mi občas dělá problém.

Třeba bude ještě něco výhodné,já nad superplečkou ani neuvažoval,mám ji na PC a nejezdí se mi s ní dobře.Já koupil ten druhej balíček,KV 220,T34-88 a jsem spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám nastavení C,kniplem jen zatáčím a je to mnohem lepší,jen to couvání mi občas dělá problém.

Třeba bude ještě něco výhodné,já nad superplečkou ani neuvažoval,mám ji na PC a nejezdí se mi s ní dobře.Já koupil ten druhej balíček,KV 220,T34-88 a jsem spokojenej.

Koupil jsem jen tu KV220... dělo sice o ničem, ale pancíř to vynahradí :) za mě zatím dobrý tank. Uvidím, možná koupím Love nebo T34 "až bude nějaká akce. SuperPershing není špatný, jen je někdy potřeba použít goldy. A s čím u toho C couvaš a jedeš do předu? To jediné mi vadí, jinak good...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu