Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jelení hlava po 3tí


deniso1468628636

Recommended Posts

Jsem z toho uplně Jelen (dámy omluví :-D)

Včera jsme koupil PS4 a kámoš z práce známe se 8 let má ps+ a taky ps4. On si platí PS+ ročně a stáhne si hru a co pak??

1)musí si udělat na konzoli nový sekundární účet jedn bude master a druhý pro paka jako já pod účet a k tomu mi dát heslo???

2) já se připojím doma na ten jeho druhý sekundární účet a pak mu dám půlku za tu hru a půjde mi to??

3) Musím mít teda taky nutně na své konzoli ps+ a svůj účet???

4) Musím mít taky zaplacené ps+ 1200 ročně?? (Není to až takový problém :-D)

5) Nebo musím mít taky na své konzoli Master účet a nějaký další podůčet a tam se budu přihlašovat k tomu jeho účtu

6) Jsem z Ostravy takže prosím o trpělivost a schovívavost :-DDDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak: http://manuals.playstation.net/document/cz/ps4/settings/psn.html a https://www.playstation.com/cs-cz/explore/playstation-plus/

Jinak k jeho hrám se nedostaneš. Může tě ale pozvat do hry kterou vlastní a pak třeba hrajete coop online (alespoň myslím :) ). Podmínka na online hraní je ale PS+

180 kč měsíc,490 kč 3 měsíce a asi 1200 za rok.

Upraveno uživatelem pbl.prochy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim, ze to funguje tak, ze on ti da prihlasovaci udaje k jeho uctu, ty si ho nastavis na konzoli jako hlavni, ale nebudes ho pouzivat. Pouzivat budes tvuj vedlejsi. Jeho mozna pouzijes je na stazeni. PS+ mit nemusis, bude ho sdilet ten jeho hlavni na vsechny poducty na tvy konzoli

Upraveno uživatelem kadell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHoj kámo tak je to tak dostaneš přihlašovací údaje od někoho kdo už má účet ty samé údaje dáš do tvé ps 4.. On má na jeho konzoli tento účet jako primární a ty jako sekundární na tvé konzoli s těmi samými údaji. On si pak na svoji primární musí založit nový účet a na tomto účtu pak může hrát všechny hry co už měl staženené na konzoli ale z toho jiného účtu. ty pak můžeš hrát na tom přihlašovacím účtu co ti dal ale budeš jako sekundární uživatel. už to vím je to super všem díky moc a Vánoce se blíží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu