Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Který telefon?


Booozan

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
A jak se to projevuje, že má nejlépe odladěný systém ? :)

system je rychly, stabilni, nezabira tolik ramky, neni tam tolik srackojidnuch aplikaci ktere jsou predinstalovane a nejdou odebrat, a nezere to tolik baterku, osobne mam nejradeji nexus s uplne cistym androidem, bez ♥♥♥♥♥nich nadstaveb jako ma samsunt nebo sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mě se například nástavby od sony líbí. Navíc remote play k PS4 a celková synchronizace je super. Nevím jak je na tom s foťákem LG ale já si foťák od Sony nemůžu vynachválit a k tomu ještě ten design :3

Btw. mám Z2 4 jádro a 3gb ram a ještě se mi nestalo že by telefon šel pomalu nebo se nedejbože sekl na delší dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja osobne bych volil v tomto poradi: huawei P8, sony z5, lg

proc?mam vynikajici zkusenost s telefonama huawei, nadstavba EMUI je luxusni, plynula.. p8 ma skvely parametry za mnohem nizsi cenu nez u jinych znacek; sony z5 bych btal z duvodu luxusniho vzhledu, paradne odladeny system, uzasnej displej a fotak.. No a lg na konec protoze s telefonama lg nemam dobre zkusenosti

a neplacam do vetru, 6 let jsem delal v telekomunikacich a telefony jsem prodaval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jee tak to to mám teď pěkně zamotaný :D .. asi si budu muset vzít každý do ruky a vyzkoušet si ho :)

Jinak nemám nic proti iPhonum, ale mam radši Android (vím, iOS je rychlejší a plynulejší), ale jsem na Android zvyklý a přijde mi, že co se týká hardwaru, je na tom každý z těchto zmíněných lépe :)

Upraveno uživatelem Bozan666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu