Jump to content
  • 0

Master účet

deniso1468628636
 Share

Question

AHoj prosím o radu kámoš má na svoji konzoli PS4 účet fast mio. Dal mi přihlašovací údaje a můžu si stáhnout všechny jeho hry v knihovně. ALe nejde mi nastavit tento účet jako master jelikož mi to píše že už je to nastaveno na jíné konzoli. Můžeme tedy hrát ve stejný čas ještě jsem se nestřetli v jeden čas??? ALe mi z toho hrát jde normálně na mé konzoli( ale svůj účet nemám

jen ten jeho).

Nebo on musíme založit nový učet třeba fast mio 2 a tam stáhne hry s ps+ a pak se oba přihlásíme na fast mio 2 a stáhnem si to do konzole . a pak si příhlásíme na své učety fast mio (jeho) a já si udělám třeba nový fast mio 3 a s těch to budeme hrát hry z toho účtu fast mio 2??? díky

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Celé to chápeš špatně.Každý účet může být nastaven jako master jen na jedné konzoli a hry na tom účtu podléhají účtu.Tzn.že hry z toho účtu X můžou hrát 2 konzole:první nastaví na účtu X master(a hraje na svém hlavní účtu Y),druhý se musí přihlásit na účet X a hraje z něho.Pokud má tvůj kámoš nastaven účet X na master, tak ať si jen vytvoří jiný účet a z něho bude hrát.Ty musíš hrát hry vždy přihlášený na ten účet X.Kdyby jste byli ve stejný čas na účtě X tak tě to odhlásí a on má přednost.Na účtu může být přihlášen jen jeden uživatel.Pokud nemá ani on master tak se jednoho dne potkáte a někoho to vyhodí z účtu.