Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pro ecolution soccer 16


draxler

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdar,tak to nevím.Ale zas bych se tě chtěl zeptat na nastavení třeba obrany,prostě nastavení jako celku,a pak se to snad uloží.Co znamená ta zlatá hvězda vpravo nahoře v menu-pořád tam mám 0:)Když tak poraď s nastavením,pořád dostávám nakládačky on line:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdar,tak to nevím.Ale zas bych se tě chtěl zeptat na nastavení třeba obrany,prostě nastavení jako celku,a pak se to snad uloží.Co znamená ta zlatá hvězda vpravo nahoře v menu-pořád tam mám 0:)Když tak poraď s nastavením,pořád dostávám nakládačky on line:)

Tak ja nakladacky nedostavam☺,ale na je hlavne o tymu za ktery hrajes,kazdymu fakt sedi neco jinyho. Co se tyce tech hvezd,tu zlatou jsem dostal jen par stovek jednorszove,ani nevim za co😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No koukal jsem na tohle video,a je tam plno nastavení,ale jelikož neumím moc anglicky,tak se v tom komentáři toho borce neorientuji.

https://forums.pesfan.com/showthread.php?262809-Basic-menu-and-tactics-tutori

Ty umělé čeké titulky hrůza,by to chtělo aby to někdo pořádně přeložil.....:)

Upraveno uživatelem djbrouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu