Jump to content
  • 0

VGA kabel XBOX 360

sutroza
 Share

Question

Ahoj,chtěl bych si pořídit VGA kabel a nemám s ním žádné zkušenosti.Opravdu pak frčí hry v lepším rozlišení a nejsou s x-kem žádný potíže?Slzšel jsem o deformaci obrazu a o pruzích na monitoru (mám klasickou 60 Hz 17-ku s VGA připojením.A co značka kabelu,frčí bez potíží i kabely levnějších značek?Díky..:? (mám X core z 64 MB kartou)

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Ahoj,chtěl bych si pořídit VGA kabel a nemám s ním žádné zkušenosti.Opravdu pak frčí hry v lepším rozlišení a nejsou s x-kem žádný potíže?Slzšel jsem o deformaci obrazu a o pruzích na monitoru (mám klasickou 60 Hz 17-ku s VGA připojením.A co značka kabelu,frčí bez potíží i kabely levnějších značek?Díky..:? (mám X core z 64 MB kartou)

Mám stejný dotaz

• 0
ja tad kopil VGA kabel za 390 tusim mam 19 LCD ACER a uz na klasicke CRT televizi nehraju je to proste o necem jinem:-)

Jsem PCckar :) koupil jsem si Xbox kvuli takovemu pohodli (natahnout se do kresla/postele , je to pohodlnejsi tenhle komfort jeste vic zvisi bezd. ovladac :)) mam sice 23 IBM KLASICKEJ plochej (nejak sem si nezvikl na LCDcka ;)) ale stejne hraju radsi na 72 klasicky telce, nevim proc ale proste je to konzole :)

• 0
Jde mi přeci jen o to rozlišení..Myslím logicky,ze na monitoru s vyžším rozlišením je jiné pokoukání (ostrost atd.),než rozlišení na /83 TV?Nebo je tomu u X-ka jinak?:blink:

neni to u XBOXU jinak. Pokud pouzivas std kabel je to porad analog signal. nicmene parim na 117 cm Full HD lcd tv s nastavenim 1080p a je to proste nadhera. BYW samozrejme jiz 720p rozliseni je rozdil oproti std rozliseni CRT televizoru. ;)

• 0
ja hraju na stary 17 crt a nemuzu si stezovat (ikdyz hd je hd :) ) mam tento kabel :

http://www.xboxline.com/xbox360-prislusenstvi/kabely/-/vga-tft-cable-xbox-360/2766.html

a timto sem spojil ty dva stejny vga vystupy :

http://www.okcomputers.cz/spojka-vga-vga-hd15f/hd15f-gender-changer/d-55352/

V kolika Hz Ti to na monitoru jde? Jde mi o to, jestli na svem 21" crt budu moci nastavit alespon 85hz? 60hz je totiz smrt pro oci ...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy