Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Beta multiplayer Uncharted 4


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jasan beru to! samozřejmě že je to beta! Jenom mě naštvalo že to furt načítá a ani to nevyhodilo žádnou hlášku!!! Naposledy jsem hrál Hardline betu a tam jsem se dostal v poho akorát se sem tam ztráceli textury!!! Jsem zvědav jak to pojede odpoledne až přijdu z práce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to i bez disku.Ja uz unch kolekci dojel a prodal,kod mi zustal.Nicmene,pokud najedete do menu v ps store,nabidne to moznost stazeni bety. No a paradoxne nemam ani v ps4 ulozene savy,z dohrani. Mam zcela novou PS4 ,ted jsem se dival do save mamegmantu. Takze se zda,ze staci pouze kod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Informaci jsem čerpal z EU blogu:

Please note: You must have valid application save data from Uncharted: The Nathan Drake Collection saved in system storage in order to access the Uncharted 4 multiplayer beta.

http://blog.eu.playstation.com/2015/12/03/everything-you-need-to-know-about-the-uncharted-4-multiplayer-beta/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu