Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nakupovaní na Ebay,Amazon,Discshop


Recommended Posts

23c778e78a98d6524bfe3dfd84109536.png

Zdravím všechny členy totoho fora !

Mam pro Vás nabídku nákupu zboží v zahraničních obchodech všech poboček ebay,amazon a také švédského discshopu..

Vím že nakupování v zahraniční v dnešní době je skoro samozřejmostí ale i tak se najdou lidé kteří zde nenakupují a nějaké zboží by odtud chtěli.

Proto přicházím já s touto nabídkou..Nabízím Vám že nakoupím vámi vybrané zboží za Vás a následně ho odešlu na Vaší adresu.

Má nabídka se vlastně vztahuje na lidi kteří na těchto prodejních portálech nejsou registrováni.Také pro lidi kteří nemají paypal nebo kreditní kartu s možností platby v zahraniční.A nebo jen prostě pro ty lidi kteří se bojí nakupovat nebo poškození zboží a následné reklamace.

Proto také veškeré zboží které za Vás nakoupím přijde nejdříve na mou adresu abych mohl zboží zkontrolovat a popřípadně následně řešit reklamaci pokud by došlo k poškození zboží.Protože jistě pochopíte že je pro klidný obchod tato varianta jednoduší,protože když to přijde nejdříve ke mě předejdeme zbytečným dohadům zda došlo zboží k Vám poškozené nebo jste ho poškodily sami.

Já zboží balím velice pečlivě takže při přepravě k Vám zajisté k poškození nedojde.

Je tedy něco co by jste chtěli z těchto obchodů koupit??Tak už není nic jednodušího než mě kontaktovat v PM nebo na email a tam už se domluvíme.Prosím nepište své žádosti o zboží sem do topiku,bylo by to nepřehledné.

Má nabídka se samozřejmně nevztahuje pouze na koupi věcí ohledně PS4,koupím za Váš i oblečení,boty,telefony,filmy atd..

Pochopitelně TV,auta a domy kupovat nebudu :D

* Do emailu nebo PM stačí buď napsat jaké konkrétní zboží sháníte a já ho za Vás najdu za nejlepší cenu.

* A nebo pošlete přímí link na konkrétní věc o kterou máte zájem.

* Také nabízím možnost že za Vás v aukci budu přihazovat až do maximální částky kterou si zvolíte.

* Jak na platbu... U každého zboží je napsaná cena buď v $ , € , atd.. takže cena se vždy odvíjí od aktuálního kurzu který danný obchod používá. Takže já vám vždy napíši přibližnou cenu která se bude shodovat na 98-99% od reality.

* Pokud se dohodneme na koupi zboží požádam Vás o zaslání platby na můj účet a já následně zboží zakoupím.

* K ceně Vám také přičtu cenu za poštovné k Vám domů a také můj poplatek za sprostředkování.

* Ceny poštovného k vám se budou lišit ve velikosti Vámi vybraného zboží,takže ceny se můžou pohybovat od 30-170kč ale to už jsou vetší a těžší věci :)

* Ceny za zprostředkování

- do 500Kč/30kč

-od 1000Kč/45Kč

-od 1500Kč/70Kč

-od 3000Kč/100Kč

* Pokud by chtěl někdo objednat zboží z jiného zahraničního obchodu,jistě se můžeme nějak domluvit :)

* Toto je nabídka pro VÁS takže nikoho nenutím mou službu využít..

DĚKUJI ZA VÁŠ ČAS A TĚŠÍM SE NA NAŠÍ SPOLUPRÁCI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu