Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Soldier of Fortune


sutroza

Recommended Posts

Zdarec,máte někdo tuhle hru?Jak to vypadá?Prosím o odpověď lidí,kteří hrali více her,než jen tuto.Díky..

Hrozná hra totální propadák.Si o tom přečti někde nějákou recenzi nedostalo to víc než 4 z 10 prostě podprůměr jestly chceš nějákou dobrou střílečku tak zkus třeba cod 4 nebo blacksites area 51

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si nemůžu vynachválit cod 4 a bioschock co se týče akčních titulů, Kane a Lynch znám jen z dema. Soldier of fortune jsem taky slyšel že to je propadák, tak vysoký hodnocení (4/10) dostal jen pro to, že hra obsahuje úchvatnou grafiku a čtvrcení protivníků, jinak naprostej shit, např. AI na úrovni demence...slyšel jsem že Half-life 2: Orange box je ještě skvělej, možná někdy pořídím, ale spíš teď čekám na Battlefield: Bad company kterej vyjde koncem března :o) A taky určitě pořídím Crysis, kterej má vyjít koncem roku 2008 ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu