Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hry


wopiczak

Recommended Posts

nevite nekdo kde stahnut obaly na hry? mam par her bez obalu kterych je ted plny internet, a chtel bych si k tomu vytisknout prebal, nemuzu nikde najit nic plnohodnotnyho ani s panem googlem :)

vim ze na x360 toho bylo spoustu, jasne , diky palenkam, ale stejne..

predem dik

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Google a za 10s mam vysledek. A mnoho dalsich https://vgboxart.com/browse-covers/PS4/

to neni moc vysledek teda no :) jasne todle sem nasel taky, pripada ti ze to sou plnohodnotny obaly? me moc ne teda :)

wopiczak udělal jsem jednoduše taky jsem nemohl najít vždycky je na google aspon předek tak jsem si s tím pohrál v irfanview a mám předek normalní a zadní jsem dal třeba ze staršího ročníku :) co potřebuješ za hry?

jo tak predek se vzdycky najde ale neni to ono :) to sem si taky daval do krabicek na cd, ale ted sem si na to koupil origo modry krabicky , a az ted koukam ze nikde nic poradne neni,,,

Upraveno uživatelem wopiczak
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu