Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ms mena


calibros1988

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
kod pouzij v danem regionu, idealne na internetu kde si zvolíš zem jakou chces. ale ze ti kod pripsal 25kc se mi nezda. zkus se podivat na netu na svůj profil zda nemas i 25eu, ja sam pouzivam cz menu i uk menu a kazda mena se pripisuje zvlast

Me jde o to ze ja kupuju na key4you.cz a tam je 25eu ted kdyz budu chtit aby se mi pripsal co proto musim udelat.. opravdu mi to pripsalo 25kc smejdi a nekdo mi rikal ze mam migrovat ucet ci co.. to mi prijde blbost

A jak zjistim tu menu na netu?

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když zadas kod tak ti preci ukaze co obsahuje,jinak jdi na xbox.com dole nalevo v rohu dej zemi která ma euro a dej vyplatit kod.

zde se prihlas a uvidíš co mas na uctu

https://account.microsoft.com/?ref=MeControl〈=cs-CZ&partnerId=xboxcomuhf&partnerDomain=account.xbox.com&refd=account.xbox.com

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No menu tam mam cz a zustatek 58kc takze nakonec jsem kupoval 50eu a pricetlo mi to 50kc 8kc sem mel zbytek co tam byl co ted stim jak to zmenit ci tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu