Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém k připojení k profilu


pecaaa12

Otázka

Čau mám takový menší problém. Už druhý den po zapnutí konzole a zvolení svého učtu mě normálně naběhne obrazovka jako vždy ale nejdou mě zobrazit přátelé online, zprávy od přátel a v profilu nejdou zobrazit přátele. Když kliknu na přátele tak mě to pouze hrabe a hledá. Když si zapnu FIFU16 tak všechno jde v pořádku ale až dám sezónu online tak mě to napíše, že hledá síťové připojení a po dlouhém hledání to napíše, že došlo k síťové chybě a prostě to nejde. Když si dám test připojení tak všechno mám v pořádku a rychlost mám download 30 mb/s a upload 22,5 mb/s . Takže tady chyba není. Nesetkal se s tím někdo? Hodně mě to štve a tím pádem nemůžu využít naplno ps4. Děkuji moc za info a hlavně za rady !

Píše mě to chybu nw-31247-7

Ještě jednou díky za rady !!

Upraveno uživatelem pecaaa12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

NW-31247-7

Cause: A DNS server cannot be used

How to fix it : when configuring your internet connection go to settings>network>set up internet connections> wi-fi/LAN Cable > custom > Normal settings untill you get to DNS Settings then press manual and set the primary to 8.8.8.8 and secondary to 8.8.4.4 (Google's Public DNS server) and finish the configuration

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu