Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozměry balení PS4


Sylvuš

Otázka

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zdravím pokud se Vám jedná o tu papírovou krabici tak 11,5x43,5x36.5 cm ale když to měřím jinde tak jsou tam rozdíly až 3 mm a to u všeho-- třeba tloušťka krabice je těch 11,5cm ale měřeno jinde tak tam je 11,8cm ---:)

Upraveno uživatelem okajos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravím pokud se Vám jedná o tu papírovou krabici tak 11,5x43,5x36.5 cm ale když to měřím jinde tak jsou tam rozdíly až 3 mm a to u všeho-- třeba tloušťka krabice je těch 11,5cm ale měřeno jinde tak tam je 11,8cm ---:)

Také zdravím, moc děkuji, to jsem potřebovala vědět, milimetry nehrajou roli, protože teď už vím, že dárková krabice, do které to chci dát je velká dostatečně. Abyste nemyslel, že jsem líná, já to mám schované u kamarádky, která není celý víkend doma a oněch krabicí už vzhledem k času v obchodě moc nemají, tak si potřebuji pohnout a krabice není zrovna levná, tak jsem nechtěla riskovat. Moc děkuji a přeju krásné svátky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu