Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mikrotransakce v Guitar Hero: Live


Marr

Recommended Posts

Zdravim, poridil jsem si tuhle hudebni hru a musim rict, ze je to fakt pecka. :) Po letech konecne nejaka inovace do zanru hudebnich her. Chci se ale optat, samozrejme mam EU verzi hru, ale hraju na US uctu. V jednom rezimu si lze nakupovat songy pres mikrotransakce (kdo hraje, tak vi), a ja snad popve mam chut venovat par chechtaku vyvojarum i touhle metodou. Kdyz chci ale songy nakoupit, prepoji me to na Store a hodi hlasku, ze zde neni zadny obsah k zakoupeni. Je mi jasne, ze je to tim, ze mam EU verzi a hraju na US uctu. Nelze tohle nejak obejit? Sice pochybuju, ale optat se musim. Napr. tak, ze danou polozku zakoupim pres Store v PC, ale pak se bojim, aby hra rozpoznala, ze jsem danou polozku koupil a akceptovala ji. Prinejhorsim budeme na party parit z CZ uctu, kde hra pri snaze zakoupit songy nevyhazuje zadnou chybovou hlasku. Diky za rady.

Upraveno uživatelem Marr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu