Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kamaradi z Fora


Shaftik

Recommended Posts

1.bobo můj věrný kamarád bobo

2.bobo můj věrný kamarád bobo

3.bobo můj věrný kamarád bobo

4. F-007 si mysli že mně jednou porazil na nože v CS tak je skill xD

heeeja pamatujes kolca na poddaszu ? :D :D :D :D to byla akce :D :D :D tam je , tam je a tam taky je :D :D vampe ... respect :D

a taky efko , narli , mysku , temneho kouzelnika , vycuratka , willa , dante a vsechny ostatni na ktere si momentalne nevzpomenu ...

Mam vas vsechny rad :D :D myslim ouplne vsechny :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Mam rad vsechny co me vyjmenovali to je jasny...Vycurat, Shadow, Dutch, taky Dante aby nebrecel :( :) ...Diky kluci za vsechny vase pomoci a rady :D Vas jsem vsechny vzdycky nejvic otravoval :dozey:

A samozrejme uplne vsechny ze srazu v Brne ;) Termix, kgsws, Mamuth, Rix ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni moderátoři :)

hlavně Metuj, Bobo, Narliza,Tekken90, Rix atd......nikdo jinej se mnou už nemluví :(

Nevidel bych to tak cerne s Tvoji oblibenosti;-) Pokud Rix povoli vytvotreni samostatne DS sekce, melo by ti byt hodne uzivatelu vdecnych. Byl to tvuj napad.

Abych nebyl zcela OT, zkusim se vyjadrit take k tematu:

1. will, Dante1986, Mootoo, xTypekx, sarojan, SEMRY, Vycurat_Aspat a dalsi

2. to nevim (Je tu nekdo postarsi plesaty?)

3. asi vyse uvedeni;-)

4. nikdo konkretni ..., snad jen ti, co po udeleni karty misto omluvy sproste nadavaji (ale tech je opravdu hodne malo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Kamarádi?-Fko :) Primator Tukkan :lol: Lurt byly sme spolu na LInkin Park :D a prostě všici se kterejma se dá normálně komunikovat :lol:

Kdo mi je podobnej?-F-007 a Fko :lol:

A ty co nenávidim? No tak to je Operator, Zawy, THEME a g00dFeLLa´z .. No to sou všichni jeden člověk :lol: Prostě mu říkám to jeho nízký IQ a DMNCE se na nickem neschová,ale né on má každejch pár dní jinej nick :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua nikdo mě nenapsal :lol:

1) momentálně asi marek_2080 a albertini_cze, Marr, f-007..radši tečky aby si někdo nestěžoval že sem na něj zapomněl (ale fakt ne moc.. momentalne se s nikym moc nebavi :lol: ) ,jinak asi před měsícem určitě ValdoDK

2) ty voe já nevím snad o nikom kromě těch co byly na srazu jak vypadají :D a vlastnosti se tady moc neukážou. Tady jen poznáš kdo je normální a kdo je kkt :D

3)marek_2080, spidex, albertini_cze, tommy5, wolf.cz, Dante1986, valdoDK, lukan... (tečky to jistí :) ).

4) poslední dobou Woko za ty divný příspěvky... a buddyfriend

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

4. I HATE SHADOW.WIZARD = Jééé to je přeci admin největší! Na co si ten kluk k*rva hraje?! (trvá to už přes rok)

V tomhle souhlasim s tebou-taky ho moc nemusim........ Asi rok nazpátek byl vpohodě, ale poslední dobou.....hrůza.....Jinak se bavim asi se všema, zvlášť s lidma z monster huntera... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Tulaak (chodim s nim do skoly, byl jednou zabanovanej :)), Lukiino (forum spammer, byl tu 2* zabanovanej :) zaslouzi si to x-D),

2) F-007 (oba vydavame ze sebe moc citu (snad pochopite:))), tekken90 & WitekS & Dante 1986 ( FF :love:)

3) Za kamarady povazuju urcite vsechny vyse zminene lidi + adminy a mody..a nekolik desitek dalsich uzivatelu :)

4) no par lidi me nastvalo (Dante treba) ale to opadne behem dne ale zase pekne sme pokecali o FF (nostalgie xD :love:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu