Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Evolve vs Helldivers


macplash

Recommended Posts

nie, že by som sa nudil, ale keď som už tieto sviatky oplieskal toľko peňazí za iné hry, ešte mi niečo málo ostalo, tak sa rozhodujem medzi Evolve a Helldivers. Čo odporúčate? Kde je väčšia a aktívnejšia komunita hráčov? Pre Evolve hovorí to, že je od tvorcov L4D2, kde som strávil desiatky hodín na PC, proti zase že na store som našiel 56(!) DLC, pravdepodobne všetky platené.. Helldivers mi zase pripomína Meltdown, pre ktorú platí to isté ako pre L4D2 a proti zase fakt, že hra vyšla skoro pred rokom a je veľká pravdepodobnosť, že sa každý mesiac objaví buď. zadarmo v PS+ alebo v nejakej výraznej zľave.. tak poraďte;)

v SW Battlefront som strávil 30 hodín čistého času a nijak zvlášť sa nezlepšujem, tak si asi potrebujem dať pauzu:)

EDIT: tak pri Helldivers je taktiež 37 DLC na stiahnutie, uhm..takže je to asi za jedno.. tak platí pôvodná otázka.. ktorá hra má väčšiu a aktívnejšiu komunitu hráčov?

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mi by mě dost překvapilo kdyby helldivers vyšlo někdy v následujících měsích na ps+ , nedávno to vyšlo v krabičce, ale tak může se stát. To už spíše bych to viděl na Evolve, že tam někdy bude. Moc lidí to nehraje, placeného obsahu je tam mraky (a ne skiny ale dost zasádní věci), hra už moc nestojí, bohužel asi ani za moc nestojí když ted je to až 246. hra co do počtu online hráčů na steamu týka. Users score PS4 verze na metacritic 4.4. Podle mě je to jasné.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Croft: tak ja dám skôr na reálne skúsenosti hráčov než na metacritic score.. napr. Rage hneď po vydaní mala metacritic score 1 alebo dokonca 0,5, keďže mnohým blbli textúry a pritom to bola 9tková hra.. predsa len, keď je to od tvorcov L4D2, nie je dôvod to hneď zatracovať.. recenzie až také negatívne nie sú.. na druhej strane, Helldivers chvália všetci, takže asi nie je dôvod váhať.. stále však zostáva otázka, či je dostatok hráčov, s ktorými sa to dá hrať.. predsa len, je to už skoro rok stará hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu