Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MGS: Portable Ops +


Noxx

Recommended Posts

zdravím, mam dotaz ohledne Metal Gear Solid: Portable Ops Plus, jedna se o MGS: PO s pridanymi nakymi bonusy takze MGS: PO vubec nemusim mit, nebot maji stejny obsah a PLUS verze ma jeste neco navic, nebo se jedna (PLUS verze) o pokracovani pribehu, popř. jiné zakoneční a podobne?:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to k ničemu, vůbec bych to nehrál, už tam snad není ani příběh, prostě jen mise na easy,normal atd, musíš je dohrát všechny a většina úkolů je typu dojdi z místa a na místo b, radši si zahrej normální portable ops, je to dobrý možná tak na multiplayer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry, asi se to netýká uplně po+ ale mg jo. mohl by mi někdo poradit sem úplně vyřízenej mám rozehráté origo a sem hned u začátku, už sem si ukradl jednoho vojáka a nechce mě to pustit do další mise myslím že už si ho musím vzít s sebou. ale prostě v tom menu ho nemůžu dostat do týmu, přiřadim ho někam ale když z toho vyjedu tak mi zase cambel plácá to samé. díky za help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry, asi se to netýká uplně po+ ale mg jo. mohl by mi někdo poradit sem úplně vyřízenej mám rozehráté origo a sem hned u začátku, už sem si ukradl jednoho vojáka a nechce mě to pustit do další mise myslím že už si ho musím vzít s sebou. ale prostě v tom menu ho nemůžu dostat do týmu, přiřadim ho někam ale když z toho vyjedu tak mi zase cambel plácá to samé. díky za help

musis ho přiřadit do sneaking unit (pomocí čtverečku).... pořípadě sežeň další vojáky :) (1 je preci jen dost malo:) )

tak jinak dle navodu http://mgs3.bonusweb.cz/mgs_bb/odkazy/navod.htm

to ma byt takle :

Nejprve než se pustíte do samotného hraní, je nesmírně důležité si říci o vaší budoucí jednotce Fox Hound. Vojáky začnete verbovat zhruba po 3 operaci. Ti vám poté hlásí z prošlých úrovní neobvyklosti. Pokud se vám náhodou nezobrazuje další mise, je to právě tím, že nemáte rozmístěny špióny. Když chcete unést vojáka, stačí ho uspat a odtáhnout k vašemu nákladnímu autu. Rovněž je důležité dávat vojáky na výzkum techniky.

z toho vyplyva ze musis naverbovat nekolik vojaku a dat je do spy unit aby zjistili teren pro dalsi mise...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu