Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Plastation 2 vs. pálené dvd


Guest FALCON

Otázka

[glow=red:cfa42d8f27]Prosím o pomoc chystám se ke koupi playstationa 2 od kámoše ale řikal že mu jdou jenom originálky hry tak se chci zeptat co mám dělat aby tam fajčily i pálenky dvd? Slišel jsem něco o tom že se playstation musí "očipovat" aby na něj šli pálený hry, co je na tom pravdy? Kolik to stojí? Kdo to dělá?[/glow:cfa42d8f27]

plzzz :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

...ja sem "nekonzolar"...

..ale treba tady ho prodavaj za 500, ale musel by sis ho tam montnout sam :)

http://modchip.kvalitne.cz/shop/product_info.php?products_id=7&XTCsid=89d785b221d303266b940a62dd3179b8

...ale pred nakym casem sem se dostal na nekolik stranek, kde primo nabizeli mod-chip i s instalaci...musis pohledat..

...treba tady nekdo ma kontakty a da vedet..

..dneska uz to bude tezsi, kdyz uz opadnul boom kolem PS2

..jinak zrak ma vetsina dobrej, ale prave z velkyho barevnyho pisma by se nam moh pokazit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam PS2 doma uz par let.. a hned jeste ze zacatku jsem ocipoval tusim ze SNIPER 2 tenkrat to s praci to stalo cca 3500,- ale nejdou cipovat vsechny typy.. nove SLIM verze PS2 tusim nejdou, ale jsou i nejake USB adaptery se kterejma nemusis zasahovat do HW ale taky na tom pak nejsou vsechny palene gamesky.. ale jak rikam dobrejch 5 let doma na tom mladej (obcas i ja) mastime a bez problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čipování je naprosto zbytečné. Existuje program, jmenuje se Swap Magic 3.6+, který funguje podobně jako loadery pro PSP. Vložíš CD do mechaniky PS2, v mžiku se načte loader a potom už spustíš co je libo, bez ztráty kytičky... :wink:

PS: sehnat se dá i za cenu okolo pěti stovek 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu