Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox live sdileni a savy


Artien

Otázka

Zdravim asi uz se to tu nekde resilo jde mi o to ze jsem dnes koupil Xko a je tam ucet s nasdilenyma hrama takze je nastavena jako domaci od kamarada toho co mi to prodal a me jde o to jestli kdyz si ted nastavim konzoly pod svym uctem jako domaci tak jestli o te nasdilene hry pridu i kdyz uz jsou nainstalovane v Xku a druha otazka je k live ja kdyz si koupim pod svym uctem gold live bude ho mit i ten clovek co nasdilel hry a jestli kdyz se na Xko prihlasi pod svuj ucet treba syn bude mit taky zaplaceno gold ve zkratce mi vlastne jde o to jestli se gold clenstvi vaze na ucet nebo konzoly protoze pokud je to na ucet a my z rodiny budem treba 2 hrat stejnou hru budeme si prepisovat savy.Snad jste to pochopili diky za info

///EDIT by drak3go (spojená dvě témata se stejným dotazem): Pls poradte kdyz mam sbdilene hry od kamarada a ted bych chtel smazat jeho ucet z me konzole a nastavit ji jako moji domaci zmizi mi ty jeho hry co mi nasdilel i kdyz uz jsou nainstalovane.Diky za odpoved

Upraveno uživatelem drak3go
Nezakládej stále dokola témata se stejným dotazem, stačí to napsat na jedno místo!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Omrkni - http://xboxweb.cz/sdileni-her-u-xbox-one/

Jinak save z her se vaze na ucet,nikoliv na konzoli, takze nemsusis mit strach, ze byste si ji se synemprepisovali.

Hry ti nezmizi, tvoji konzoli muzes mit nastaveno jako domaci vice live uctu.

Upraveno uživatelem drak3go
Spojení odpovědí ze dvou témat do jednoho příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu